سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

تاکید علمای شیعه و سنی استان بر حفظ وحدت در مقابل رژیم صهیونیستی - نمایش محتوای رمضان

 

 

تاکید علمای شیعه و سنی استان بر حفظ وحدت در مقابل رژیم صهیونیستی

علمای شیعه و سنی استان بر حفظ وحدت در مقابل رژیم صهیونیستی تاکید کردند.

علمای شیعه و سنی استان بر حفظ وحدت در مقابل رژیم صهیونیستی تاکید کردند.

علمای شیعه و سنی استان خراسان جنوبی بر هوشیاری و حفظ وحدت در مقابل دسیسه های رژیم صهیونیستی تاکید کردند.

حجت الاسلام حسینی، امام جمعه اسدیه در نشست علمای شیعه و سنی در شهرستان درمیان گفت: همانطور که خدا، قبله و مسیر مشترک داریم دردهای مشترک نیز داریم و درد اول ما مساله فلسطین است.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه زخم های عمیق و گسترده ای که بر پیکر امت اسلام است را طبیبان جامعه که علما هستند باید مرحم ببخشند افزود: از همه ی مردم شریف ایران می خواهیم مانند سال های گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

امام جمعه اهل سنت اسدیه نیز ضمن تقدیر از پاسخ مقتدرانه سپاه در انتقام از حمله تروریستی به حرم امام و مجلس گفت: اگر امنیت نداشته باشیم، نه دین داریم و نه دنیا. لذا باید سپاسگزار این امنیت و آرامش حاکم بر کشور باشیم.

مولوی عبداللهی یادآور شد: روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و شرکت در این راهپیمایی یک وظیفه همگانی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان هم در این نشست گفت: دشمن خاورمیانه را به جنگ کشیده و در یمن، سوریه و افغانستان مسلمان را در مقابل مسلمان به میدان فرستاده است لذا باید تلاش کنیم تا تعقل بر بعضی جریانات و احساسات بی اساس حاکم شود و ما جزو آنهایی نباشیم که آب به آسیاب دشمن می ریزند.

حجت الاسلام احمد رضایی افزود: ماموریت ما در عصر حاضر خیلی سنگین است و علمامهمترین عامل در ایجاد وحدت بین مردم هستند، بنابرابن باید هوشیارانه، روشنگری صحیحی برای مردم داشته باشیم.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی هم گفت: دشمنان اسلام اگر مستقیم وارد نبرد با مسلمانان می شدند قطعا امت اسلام متحد می شد و درس فراموش نشدنی به آنان می داد. به همین علت گروهک هایی با نام اسلام به وجود آوردند تا شبهه ایجاد کنند و آنان را به جان مسلمانان می اندازند تا با نام اسلام مسلمانان را سر ببرند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی