سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

تأکید ضرغامی بر وحدت گروههای سیاسی - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید ضرغامی بر وحدت گروههای سیاسی

عزت الله ضرغامی، بر وحدت گروههای سیاسی در بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب تأکید کرد

عزت الله ضرغامی، بر وحدت گروههای سیاسی در بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب تأکید کرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز در نشست شورای راهبری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اسلامی خراسان جنوبی، گفت: در بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران، تلاش کنیم وارد مرزبندی های سیاسی نشویم.
عزت الله ضرغامی افزود: تمامی گروه های سیاسی در برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، باید مشارکتی فعال داشته باشند و وحدت نظام اسلامی را نشان دهند.
وی انعکاس خدمات نظام در بخش های مختلف را یکی از مهم ترین وظایف مسئولان دانست و افزود: با روی کار آمدن هر جناح سیاسی، نباید خدمات جناح مقابل فراموش شود، بلکه تمامی خدمات در هر دوره ای، باید به مردم منتقل شود.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، اختلاس را خیانت به کشور و مردم اعلام کرد و گفت: با وجود برخی فساد های مالی، بسیاری از مدیران، کارشناسان و کارمندان برای خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند لذا اشتباهات برخی افراد به پای خیلی ها، نوشته نشود.
عضو شورای عالی فضای مجازی کشور همچنین در همایش مجاهدان سایبری خراسان جنوبی، دوقطبی شدن در فضای مجازی را به صلاح ندانست و گفت: انسجام ملی، کشور را به جلو هدایت می کند بنابراین با ناآگاهی، فضای مجازی را دوقطبی نکنیم.
ضرغامی با بیان این که نظام به دنبال محدود کردن فضای مجازی نیست افزود: در بسیاری از کشورها پیش شرط  بهره مندی از فضای مجازی، حفظ قوانین است لذا کاربران ایرانی هم باید با نگاه استفاده صحیح و حداکثری وارد این فضا شوند.
عضو شورای عالی فضای مجازی کشور با بیان این که اکنون دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال ایجاد جنگ تمام عیار در کشور ایران است گفت: دشمنان از طریق تولید محتواها و شایعه های ضد نظام در فضای مجازی، قصد ناآرام کردن کشور را دارند که باید با هوشیاری عمل کرد.
ضرغامی افزود: در این فضا کاربران می توانند با اختیار، با تولید محتواهای غنی در مقابل شایعه پراکنی ها و دروغ پردازی های دشمنان بایستند و با قدرت نقشه هایشان را منتفی کنند.
عضو شورای عالی فضای مجازی کشور از کاربرانی که در مقابل لشکرکشی های دشمنان در فضای مجازی فعالیت می کنند به عنوان مجاهدان دفاع مقدس یاد کرد و گفت: در این فضا نیاز به ایجاد اتاق فکری قوی داریم که مانند زمان جنگ بصورت سازماندهی شده قواعد دشمن را برهم زند.

حجت الاسلام ملایی دبیر ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خراسان جنوبی هم در این مراسم، از کارگروه های رسانه و فضای مجازی(صدا و سیما) و کارگروه بسیج به دلیل انعکاس خدمات چهل ساله انقلاب قدردانی کرد.
سرهنگ اسماعیلی جانشین فرماندهی سپاه انصار الرضای استان نیز در نشست شورای راهبری ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اسلامی خراسان  اقتصاد مقاومتی را  یکی از بهترین راه حل های مقابله با شرایط اقتصادی کشوردانست  و گفت: در این خصوص دولت هم باید برای بهبود شرایط اقتصادی مردم نهایت تلاش را داشته باشد.
رضایی مسئول بسیج رسانه سپاه انصار الرضای استان هم گفت: هم اکنون دشمن از طریق فضای مجازی برنامه ریزی های مدونی، علیه نظام جمهوری اسلامی ایران دارد که نباید آن را دست کم گرفت بلکه باید با شبکه سازی دقیق و به صورت تخصصی وارد عمل شد.
هم چنین در این همایش از پوستر نخستین جشنواره استانی ابوذر که با موضوع خاطرات شهدا و ایثارگران استان در خراسان جنوبی برگزار خواهد شد رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی