جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تاکید رهبر معظم انقلاب بر انتخاب از روی فکر و تامل - نمایش محتوای انتخابات

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

تاکید رهبر معظم انقلاب بر انتخاب از روی فکر و تامل

تاکید رهبر معظم انقلاب بر انتخاب از روی فکر و تامل


تاکید رهبر معظم انقلاب بر انتخاب از روی فکر و تامل

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در بخشی از بیانات خود در دیدار با کارگران به مناسبت روز کارگر در تاریخ 10 اردیبهشت ماه 1396 درخصوص انتخابات می فرمایند:

«مطلب دیگری که به مردم می خواهم عرض بکنم این است که مردم سرسری به مسئله‌ی انتخابات نگاه نکنند؛ رأی را از روی فکر و از روی تأمّل بدهند؛ فکر کنند.

وقتی ما بر اساس یک منطقی فکر کردیم، یک انتخابی کردیم و رأی‌مان را بر اساس آن انتخاب تنظیم کردیم، پیش خدای متعال معذوریم؛ ممکن هم هست اشتباه کنیم، [ولی] باز پیش خدای متعال معذوریم.

اگر بی‌ملاحظه، بی‌دقّت، بی‌تفکّر عمل کردیم، پیش خدا که مسئولیم هیچ، پیش خودمان هم مسئولیم؛ بعد خواهیم گفت که عجب، دیدید ما روی این مسئله درست فکر نکردیم! یعنی خودمان هم خودمان را محکوم می کنیم؛ امّا وقتی شما فکر کردید، مطالعه کردید، مشورت کردید و بر اساس یک فکری یک انتخابی کردید، خدای متعال از شما راضی است برای اینکه کار خودت را انجام داده‌ای؛ وجدانت هم از تو راضی است؛ می گوید «خب، من کار خودم را انجام دادم؛ به ‌فرض به خطا هم رفته باشم و اشتباه هم کرده باشم، خب اشتباه برای همه پیش می‌آید؛ امّا من کار خودم را کرده‌ام». این هم عرض دیگر ما به مردم.»

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.