سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

تأکید بر گفتار و رفتار انقلابی، در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید بر گفتار و رفتار انقلابی، در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی

در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی ، تفکر و رفتار انقلابی خط مشی مردم و مسئولان باشد

در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی ، تفکر و رفتار انقلابی خط مشی مردم و مسئولان باشد.

امام جمعه موقت بیرجند گفت: رسالت و تکلیف مردم و کارگزاران با گذشت 40 سال از انقلاب ، رفتار و کردار و برنامه در تراز انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام نوفرستی افزود: شناخت دشمنان و رصد کردن فعالیت های آنان و برنامه ریزی برای خنثی کردن توطئه های دشمنان ، باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با تأکید بر تلاش بیشتر مسئولان و کارگزاران نظام  برای حل مشکلات مردم گفت: بسیاری از دست درازی ها به بیت المال، کم کاری ها، عدم وجدان کاری و رشوه خواری ناشی از بی تقوایی است.

حجت الاسلام نوفرستی افزود: ما نظام اسلامی را بر اساس اسلام ناب بنا نهادیم  و 230 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردیم و اکنون باید  دانشگاه ها که محل پرورش تفکر جوانان است، در تراز انقلاب اسلامی باشد.

امام جمعه موقت بیرجند همچنین به دوازدهمین سالگرد پیروزی جبهه مقاومت حزب ا... لبنان اشاره کرد و افزود : با  این جریان ، حزب ا.. در جهان به عنوان جبهه مقاومت معرفی شد و قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی را در هم شکست.

حجت الاسلام نوفرستی افزود: در ماه حرام رژیم آل سعود که خود را خادم الحرمین می داند جنایاتی مرتکب می شود  و رژیم صهیونیستی هم در غزه جنایت می کند، اما ما همواره از مظلومان دفاع می کنیم.

 وی با اشاره به اجتماعات اخیر در برخی شهرها هم گفت: ما ممکن است نقدهایی داشته باشیم اما جایش در کف خیابان نیست و باید با هوشیاری و بصیرت با این گونه حرکت ها مقابله کنیم.

 وی همچنین، شهادت مظلومانه حضرت جواد الائمه (ع) در 29 ذیقعده و سالگرد ازدواج حضرت امیرالمؤمنین (ع) و حضرت فاطمه (س)  در اولین روز ماه ذی الحجه را گرامی داشت.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی