رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تاکید بر معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری و اشتغالزایی استان در رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری و اشتغالزایی استان در رسانه ملی

شورای مدیران مرکز با حضور حجت الاسلام عبادی، نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

شورای مدیران مرکز با حضور مدیرکل، قائم مقام، معاونین و مدیران صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی و حجت الاسلام عبادی، نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ساعت 8:30 روز سه شنبه مورخ 8 تیر ماه در محل سالن جلسات صدا و سیما برگزار شد.

رسانه ملی باید ظرفیت های سرمایه گذاری و اشتغالزایی در استان خراسان جنوبی را برای مردم معرفی کند.

حجت الاسلام عبادی، نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای مدیران این مرکز گفت: بسیاری از مشکلات اشتغالزایی با تزریق سرمایه اندک حل می شود.

حجت الاسلام عبادی افزود: خطرهای فضای مجازی، پیامدهای حاصل از طلاق و دیگر آسیبهای اجتماعی نیاز به فرهنگ سازی و آگاه کردن مردم دارد که در این حوزه هم وظیفه رسانه ملی خطیر است.

محمد ثقفی، مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم با بیان اینکه اعتبارات استانی تخصیص یافته به این مرکز بسیار کم است گفت: این اعتبار جواب گوی توسعه زیرساختهای صدا و سیمای استان نیست.

محمد ثقفی افزود: به علت کمبود اعتبارات در برخی نقاط پوشش شبکه های رادیویی و تلوزیونی مطلوب نیست به همین دلیل در چند منطقه از همیاری مردم استفاده کرده ایم.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی