رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

تاکید بر عمل به اقتصاد مقاومتی مهمترین محور سخنان ائمه جمعه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر عمل به اقتصاد مقاومتی مهمترین محور سخنان ائمه جمعه استان

امام  جمعه طبس در خطبه های نماز جمعه این شهر تشریفات و هزینه های کمتر را یکی از راه های اقتدا به سخنان رهبر معظم انقلاب در راستای اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: خانواده ها باید به  این امر توجه ویژه ای داشته باشند.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم همچنین با اشاره به آتش سوزی اخیر نمایشگاه بهاره این شهربرای بررسی علت این  آتش سوزی تاکید کرد و گفت: باید با کسانی که در این امرمقصربوده اند برخورد شود چرا که حفظ اموال مردم یک وظیفه است و باید پاسخگو باشیم.

حجت الاسلام محمدی امام جمعه سربیشه هم با اشاره  به سیاستهای اقتصاد مقاومتی که به تازگی از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده است گفت: با کمک جوانان نخبه در عرصه تولید می توان محصولاتی با کیفیت ساخت تا به تولید ملی کمک شود.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان  هم با بیان اینکه راهکار مقابله با توطئه های دشمن،عمل به اقتصاد مقاومتی است گفت: مسوولان، بخش خصوصی و دانشگاه ها باید به این مهم توجه کنند و با  ارائه برنامه ریزی منسجم و هدفمند و تقویت بخش های مختلف کشور تحریم های دشمنان را بی اثر کنند.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه اسدیه نیز با قدردانی از حضور با شکوه بسیجیان در  رزمایش فاطمیون، این رزمایش را نمایش آمادگی برای دفاع از حریم کشور دانست و افزود: پیام این رزمایش این است  که جوانان این مرز و بوم هوشیارانه مسایل جهان و کشور را رصد می کنند و با تمام قوا از اسلام دفاع خواهند کرد.

حجت الاسلام بابایی امام جمعه فردوس هم از خیران خواست در هفته احسان و نیکوکاری مشارکت فعالانه داشته باشند و کمیته امداد امام خمینی  را در حمایت از محرومان جامعه با کمک های مادی و معنوی خود یاری کنند.

حجت الاسلام شمس الدین امام جمعه بشرویه نیز  جذب سرمایه گذار و استفاده از اعتبارات صندوق ملی را در پیشرفت و توسعه شهرستان بسیار موثر دانست و با اشاره به هفته درختکاری گفت: با توجه به اینکه بشرویه شهرستانی کویری است باید درزمینه بیابان زدایی اقدامات بیشتری انجام شود .

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین نیز با بیان اینکه خودداری از واردات بی رویه و رونق صادرات به اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی در کشور بیش از پیش کمک می کند افزود: با افزایش سرمایه گذاری،حمایت دولت  و استفاده از تولیدات ملی اقتصاد کشور هم رونق خواهد  یافت.

حجت الاسلام خزایی امام جمعه نهبندان هم اقتصاد مقاومتی را بهترین نسخه برای نجات  و پیشرفت کشور در زمان فعلی دانست گفت : این موضوع  می تواند پاسخ محکمی به سیاستهای تحریمی علیه کشورمان از سوی غرب باشد .

حجت الاسلام حسینی امام جمعه خوسف هم به مناسب هفته درختکاری گفت: توجه به منابع طبیعی و فضای سبز در اسلام جایگاه مهمی دارد که مردم و مسوولان باید در ایجاد یک جامعه سالم و پاک پیشگام باشند.

حجت الاسلام رجایی امام جمعه زیرکوه نیز  با اشاره به 14 اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد به فرمان امام خمینی (ره) گفت: تشکیل این نهاد مقدس از اقدامات مهم برای کمک به مستمندان است و بیانگر توجه مسوولان حکومت اسلامی برای رفع مشکلات قشرهای آسیب پذیر جامعه است.

حجت الاسلام علیزاده امام جمعه موقت نیمبلوک نیز اظهارداشت : تمام مسوولان اجرایی و قشرهای مختلف مردم برای تحقق اقتصاد مقاومتی وظایف و رسالت هایی دارند که باید در حد توان به آنها عمل کنند.

حجت الاسلام فلسفی امام جمعه مود هم با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی باید به یک فرهنگ در جامعه تبدیل شود افزود: اقتصاد مقاومتی  به معنای تقویت و حمایت از ظرفیت مادی و معنوی کشور برای کمک به توسعه اقتصادی است.

حجت الاسلام شاهبیگی امام جمعه آرین شهر نیز با اشاره به 10 اسفند ماه، روز جهانی مبارزه با تبعیض نژادی گفت: ادعاهای آمریکا و متحدانش در زمینه دفاع از حقوق بشر بی پایه و اساس است زیرا تاکنون فجیع ترین جنایتها را علیه برخی کشورها از جمله در منطقه خاورمیانه مرتکب شده اند.

حجت الاسلام مدنی امام جمعه خضری دشت بیاض نیز با بیان اینکه  برای تحقق هر چه مطلوبتر اقتصاد مقاومتی مردم باید وارد میدان عمل شد افزود: مسوولان اجرایی نیز در ایجاد صنایع کوچک، متوسط و بزرگ مردم را یاری کنند.

حجت الاسلام خزائی امام جمعه قهستان هم به روز احسان و نیکوکاری اشاره کرد و گفت: کمک به نیازمندان هم در تقویت روحی خود فرد و هم در برطرف کردن مشکلات دیگران موثر است.

حجه الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه دیهوک نیز خاطر نشان کرد : مردم ایران اسلامی همانگونه که در سالهای گذشته با بصیرت و حضور در صحنه های مختلف در برابر تحریم های گسترده دشمنان ایستادگی کردند با مشارکت در اقتصاد مقاومتی نیز باعث پیشرفت و تعالی کشورمان خواهند شد.