سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

تاکید بر افزایش سطح علمی مدرسان دانشگاه ها - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر افزایش سطح علمی مدرسان دانشگاه ها

امام جمعه بیرجند مهمان مدرسان دانشگاه علمی کاربردی بود ارتقای سطح علمی و افزایش کیفیت آموزشها را در دانشگاهها زمینه ساز ارتقای علمی و فرهنگی جامعه دانست.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در کارگاه  آموزشی  مهارت های عمومی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی به جایگاه تعلیم و تربیت در قرآن اشاره کرد و گفت: مدرسان باید همواره با ارتقاء دانش و اطلاعات خود زمینه تربیت دانشجویان متعهد، متخصص و خلاق را فراهم کنند.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی با بیان اینکه دنیا دارالتربیه است افزود: انسانها در عالم هستی خلق شدند تا از نیروی عقلانی خود برای شناخت بیشتر دنیا و افزایش دانش خود استفاده کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان هم با بیان اینکه ساماندهی مدرسان و ارتقاء دانش تخصصی و عمومی آنان از مهمترین برنامه های این دانشگاه است.

تعداد مدرسینی که در سامانه جامع علمی کاربردی ثبت اطلاع شدن 538 نفرند که از اینها 434 نفر ساماندهی شدن و صلاحیت عمومی و تخحصصی آنها تایید شده و و 134 نفرهم جدید ردر سامانه ثبت نام کردند که در کمیته جذب تا پایان ترم بررسی خواهند شد.

برای مدرسانی که تمام وقت و یا پاره وقت باشند برنامه داریم با استخدام درمراکز ساماندعهی کنیم و از مزایای هیئت علمی بعهده مند شوند.

کارگاه  آموزشی  مهارت های عمومی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی استان با هدف ارتقاء سطح علمی و افزایش کیفیت آموزشی این مدرسان به مدت سه روز ادامه دارد.