جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

تأکید امام جمعه بیرجند بر دقت سیاسی مردم در انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید امام جمعه بیرجند بر دقت سیاسی مردم در انتخابات

alt

امام جمعه بیرجند بر دقت سیاسی مردم در انتخابات پیش رو تأکید کرد .

حجت الاسلام رضایی در خطبه های این هفته با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت : مردم باید با هوش سیاسی و درایت معنوی در انتخابات 24 خرداد افرادی را انتخاب کنند که خط امام راحل ، شهدا و ولایت فقیه را ادامه دهند و استکبار ستیز باشند .

وی با تأکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات آینده افزود : دشمنان بدانند که ملت ایران با مشارکت بی نظیر خود در انتخابات 24 خرداد ، حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را تحقق می بخشد .

خطیب جمعه بیرجند گفت : شورای نگهبان وظیفه خود را در قبال انتخابات به خوبی انجام داد و افراد برتر را برای کاندیداهای ریاست جمهوری انتخاب کرد و حال نوبت ما مردم است که از این امتحان بزرگ الهی سربلند بیرون بیاییم .

حجت الاسلام رضایی با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر ، بر ادامه راه شهدا برای حفظ نظام و انقلاب تأکید کرد .

وی همچنین سالروز ولادت با سعادت امام علی (ع) را تبریک گفت و افزود : احترام به پدر خانواده و گرامیداشت او ، از وظایف فرزندان است که باید به خوبی و مطابق با سیره ائمه اطهار ( علیهم السلام ) به آن عمل کنند.

گرامیداشت ایام اعتکاف ،  تأکید بر اهمیت مقاومت و پایداری ، اهمیت دلایل تغییر قبله ، تسلیت سالروز وفات حضرت زینب (س) و حمایت از خانواده زندانیان برای اصلاح جامعه ، محور دیگر سخنان امام جمعه بیرجند در خطبه های ای هفته بود .

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) استان هم پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر گفت : مقاومت جوانان در دفاع از ارزشها و  اعتقادات نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه در خرمشهر ، نقطه عطف فرهنگ دفاع مقدس ما است .

سردار نظری همچنین با اشاره به توطئه های همیشگی استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی افزود : اعمال فشارهای اقتصادی از آغاز سال 91 ، برپایی فتنه سال 88 با عنوان تقلب در انتخابات ایران ، طرح نقشه برای زیر سؤال بردن عملکرد شورای نگهبان در احراز صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری امسال ، و تلاش برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات 24 خرداد،  توطئه 4 مرحله ای دشمنان برای براندازی نظام اسلامی است که به یاری خداوند ملت ما 3 مرحله این توطئه را پشت سر گذاشته و با حضور گسترده خود در انتخابات ، مرحله چهارم این توطئه را نیز مانند همیشه خنثی می کند .

منبع: واحد اطلاعات و اخبار