جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

تأکید امام جمعه بیرجند بر برپایی جشن های نیمه شعبان متناسب با شأن امام زمان ( عج ) - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید امام جمعه بیرجند بر برپایی جشن های نیمه شعبان متناسب با شأن امام زمان ( عج )

امام جمعه بیرجند بر برپایی جشن های نیمه شعبان متناسب با شأن امام زمان (عج) و پیروانش تأکید کرد .

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در خطبه های این هفته بیرجند با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان گفت : همه ما باید با کسب بصیرت و معرفت و اخلاص نیت به درک مناسبی از امام زمان (عج) برسیم و جشن های سالروز تولد ایشان را درخور شأن این امام همام برگزار کنیم .

وی به مناسبت 3 تیر روز سربازن گمنام امام زمان (عج ) نیز از تلاش مسئولان و سربازان اطلاعات کشور در برقراری آرامش برای ملت ایران قدردانی کرد .

خطیب جمعه بیرجند با اشاره به آغاز هفته قوه قضائیه افزود : به گفته امام راحل (ره) کارکنان قوه قضائیه باید دقیق ، محتاط و خدمت گذار مردم باشند و در مردم نیز در مقابل باید از حقوق انسانی و اسلامی خود آگاه باشند تا هیچ گاه حق شان پایمال شود .

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با تأکید بر اهمیت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی و سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) گفت : همه ما باید مبلغ اسلام و ارزشهای دینی باشیم .

وی به 6 تیر سالروز سوء قصد منافقان به آیت ا... خامنه ای اشاره کرد و افزود : رهبری داهیانه حضرت آیت ا... خامنه ای همیشه کشورمان را از مشکلات و پستی و بلندی های مختلف بویژه سیاسی به سلامت عبور داده است که خلق حماسه سیاسی 24 خرداد نیز نشانه ای بر به کار بستن راهنمایی های ایشان بود .

امام جمعه بیرجند با اشاره به دیگر مناسبتهای هفته از جمله روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و هفته صرفه جویی در مصرف آب بر همکاری مردم با نیروی انتظامی برای ریشه کن کردن مصرف مواد مخدر و همچنین مدیریت صحیح منابع محدود آب تأکید کرد .