رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

تاکید استاندار بر ارائه خدمات بهتر به بیمارن تحت پوشش تامین اجتماعی - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید استاندار بر ارائه خدمات بهتر به بیمارن تحت پوشش تامین اجتماعی

استاندار امروز در دیدار مدیر کل امور استانهای سازمان تامین اجتماعی کشور با اشاره به اینکه جمعیت قابل توجهی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند گفت: در زمینه خدمات پزشکی تامین اجتماعی هم اکنون کمبود هایی در استان وجود دارد که باید برای رفع آن بیش از پیش تلاش کرد .

اقای خدمتگذار افزایش پزشکان متخصص و تجهیزات بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند را برای ارائه خدمات بهتر به بیماران خواستار شد .

همچنین امروز با حضور آقای امینی مدیر کل امور استانهای سازمان تامین اجتماعی کشور درویشی به عنوان مدیرکل تامین اجتماعی استان معرفی شد .

وی در این مراسم با قدردانی از مدیر کل قبلی گفت: در حال حاضر 50 درصد جمعیت کشور زیر پوشش خدمات بیمه تامین اجتماعی هستند که در این راستا باید از افراد متخصص و کار امد در خدمات رسانی به مردم بیشتر استفاده کرد .

  فیروزی مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی استان هم با اشاره به افزایش 115 درصدی جمعیت بیمه شدگان استان در 10 سال گذشته  گفت: هم اکنون بیش از 305 هزار نفر در استان  زیر پوشش خدمات درمانی و بیمه ای این سازمان هستند .

فیروزی همچنین از پیشرفت 75 درصدی بیمارستان 160 تختخوابی تامین اجتماعی استان خبر داد وگفت : این بیمارستان با بخش های تخصصی و فوق تخصصی ، سال آینده به بهره برداری می رسد.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی