جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

تأمین میلگرد صنعتی مشهد و تهران با تلاش کارگران قاینی - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

تأمین میلگرد صنعتی مشهد و تهران با تلاش کارگران قاینی

تأمین میلگرد صنعتی مشهد و تهران با تلاش کارگران قاینی


کارخانه میلگرد قاین با تلاش روزانه 55 کارگر، بخشی از نیاز صنعت مشهد و تهران به میلگرد را تأمین می کند

 

کارخانه میلگرد قاین با تلاش روزانه 55 کارگر، بخشی از نیاز صنعت مشهد و تهران به میلگرد را تأمین می کند.

این کارخانه حدود 2 سال پیش در قاین راه اندازی شد و با فعال شدن خط اصلی آن از 4 ماه پیش، هم اکنون روزانه 36 تن میلگرد در سایزهای مختلف با مصارف ساختمانی و صنعتی تولید می کند.

مدیر عامل تنها کارخانه تولید میلگرد خراسان جنوبی با بیان اینکه روزانه 80 میلیون تومان میلگرد در این کارخانه تولید می شود گفت: میلگردهای این کارخانه از سایز 8 تا 32 تولید می شود.

آقای مقنی زاده افزود: خط اصلی کارخانه میلگرد قاین با ظرفیت 25 تن در روز، میلگرد سایز 18 تا 32 ، و دو خط فرعی این کارخانه با ظرفیت 11 تن در روز میلگرد سایز 8 تا 16 تولید می کند.

وی بیان اینکه مشتری عمده محصولات این کارخانه هم اکنون بخش صنعتی مشهد و تهران است افزود: در بخش صادرات نیز تا کنون یک محموله 50 تنی از میلگردهای تولیدی این کارخانه به افغانستان حمل شده است.

مدیر عامل کارخانه میلگرد قاین گفت: نیاز بخش ساختمانی خراسان جنوبی به میلگرد در سال کمتر از 10 هزار تن است گفت: هم اکنون نیاز بخش ساختمانی استان به میلگرد از کارخانه های اصفهان، یزد، تهران و نیشابور تأمین می شود که از این پس می توانیم با تأمین این   کارخانه میلگرد قاین، هزینه حمل و نقل میلگرد را برای فروشندگان آهن و پروفیل استان به صفر برسانیم.

آقای مقنی زاده از مسئولان بانکها و شرکتهای برق، آب و گاز خواست برای رونق تولید در این کارخانه تعامل بیشتری برای بازپرداخت تسهیلات و همچنین پرداخت قبوض آب، برق و گاز با این کارخانه داشته باشند.

تنها کارخانه تولید میلگرد خراسان جنوبی هفته دولت پارسال  در زمینی به مساحت 15 هزار متر مربع در قاین راه اندازی شد که ظرفیت تولید سالانه 60 هزار تن میلگرد را دارد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.