جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

تامین امنیت کامل انتخابات با تعامل و هم افزایی - نمایش محتوای خبر

 

 

تامین امنیت کامل انتخابات با تعامل و هم افزایی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، معتمدیان در نشست با دست اندرکاران انتخابات  یازدهمین دوره مجلس در تامین امنیت کامل انتخابات با تعامل و هم افزاییاستان گفت: تمام تلاش چند ماهه همه عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی، برگزاری انتخاباتی با شکوه است تا مردم این استان در دوم اسفند حماسه‌ای دیگر را رقم بزنند.
معتمدیان افزود: دشمنان و جریانات ضد انقلاب، به انتخابات پیش رو چشم دوخته اند تا به زعم خود از مشارکت پایین مردم در انتخابات بهره برداری کنند، بنابراین باید با حضور آگاهانه و حداکثری، دشمنان را مرعوب و ناامید کرد.

وی خطاب به عوامل برگزاری انتخابات گفت: سلامت انتخابات یکی از مولفه‌های اصلی محسوب می‌شود و همه باید مراقبت کنند تا در حوزه اجرا و نظارت با رعایت اصل بی طرفی در مدار قانون عمل کنند، چرا که رای مردم حق الناس است.
استاندار همچنین با بیان اینکه نامزد‌های انتخاباتی با پرهیز از وعده‌های فراقانونی، برای کشور هزینه ایجاد نکنند افزود: در فضای مجازی هم به موازات رقابت سالم، باید حرمت و شخصیت افراد حفظ شود و تبلیغ جای خود را به تخریب ندهد.
در این نشست همچنین تعدادی از دست اندرکاران انتخابات، گزارشی از آمادگی خود برای فراهم کردن زمینه‌های حضور مردم در دوم اسفند ارائه کردند.