سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

تالیف و انتشار دو عنوان کتاب در دانشگاه بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

تالیف و انتشار دو عنوان کتاب در دانشگاه بیرجند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، معاون پژوهشی دانشگاه بیرجند گفت: کتاب شیمی تجزیه 1 تالیف دکترتالیف و انتشار دو عنوان کتاب در دانشگاه بیرجند ابراهیم قیامتی عضو هیات علمی  گروه  شیمی و کتاب MATLAB و کاربرد آن در منابع آب تالیف محمد جواد زینلی دانشجوی دکتری منابع آب دانشگاه بیرجند و دکتر محسن پوررضا بیلندی عضو هیات علمی گروه آموزشی علوم و مهندسی آب دانشگاه بیرجند در انتشارات دانشگاه بیرجند به چاپ رسید و منتشر شد.
آقای نجفی با بیان اینکه در کتاب شیمی تجزیه 1 مولف به طور جامع و ساده با انتخاب دقیق مثال ها و مسائل کاربردی سعی کرده تا مطالب را بخوبی بیان کند، افزود: آشنایی دانشجویان با شیوه های حل مسائل به روش سیستماتیک انگلیسی از اهداف چاپ این کتاب است. 
وی گفت: درکتاب MATLAB و کاربرد آن مولفان سعی کرده اند علاوه بر آشنایی با نرم افزار و زبان برنامه نویسی MATLAB، کاربرد این زبان برنامه نویسی در منابع آب را نیز بیان کنند.

معاون پژوهشی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه از این دو کتاب در مجموع هزار نسخه چاپ و منتشر شده است، افزود: اساتید، محققان، دانشجویان و علاقمندان میتوانند برای تهیه کتاب به فروشگاه اینترنتی کتاب دانشگاه به آدرس http://press.birjand.ac.ir مراجعه کنند.

وی گفت: از نیمه دوم سال 93 تاکنون 36 عنوان کتاب در انتشارات دانشگاه بیرجند به چاپ رسیده و منتشر شده است.