رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

بیدار باش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بیدار باش

Loading the player...

داستان سریال «بیدار باش» مجموعه طنزی درباره یك گروه تئاتر است كه در ایام نوروز برای اجرای نمایش، راهی جبهه های جنگ می شوند. این گروه قصد دارند اوقات خوشی را برای رزمندگان فراهم كنند، حوادث مختلف باعث می شود كه آنها به مرور زمان اضطرابشان كم شود و با گذشت زمان به باورهای معنوی برسند.

اكبر عبدی ایفاگر نقش سلیمان در "بیدارباش" است و مجید صالحی هم در نقش پسر او ظاهر شده است. بجز این دو بازیگر، هنرمندانی چون رضا ناجی، امیر نوری، عارف لرستانی، امیررضا دلاوری، حسین عابدینی، هادی كاظمی، مهدی صبایی، رابعه اسكویی و ماشاءالله شاهمرادی در نقش های مختلف بازی می کنند.

این مجموعه در شهرك دفاع مقدس و خانه ای قدیمی در خیابان جمهوری تصویربرداری شده است .


این سریال تلویزیونی در 14 قسمت 45 دقیقه ای تولید شده که از تاریخ 2 شهریور لغایت 19 شهریور از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران ) پخش خواهد شد.

ساعت پخش این سریال هر شب راس ساعت 23:15 است . تکرار آن نیز تا آخر شهریور در ساعت 17:15  و از ابتدای مهر در ساعت 19:00 روز بعد پخش خواهد شد .

سال تولید: 1380

"احمد کاوری" کارگردانی و " جواد نوروزبیگی" تهیه کنندگی این سریال را بر عهده دارد.

اكبر عبدی (سلیمان)، مجید صالحی(گرزین پسر سلیمان)، رضا ناجی، امیر نوری، امیررضا دلاوری، عارف لرستانی، هادی كاظمی، رابعه اسكویی، خاطره حاتمی و... در این مجموعه طنز ایفای نقش می كنند.

"امیرحسین جهددوست و امیرعباس ترابی" فیلمنامه نویس بیدار باش بوده و "حسین تراب نژاد و پیمان جزینی" هم كار بازنویسی و مشاور فیلمنامه را بر عهده داشته اند. "فرهاد توحیدی" هم به عنوان مشاور پروژه در ساخت این سریال به نوروزبیگی كمك کرده است

علیرضا رنجبران( تصویر بردار)، محمد یمینی (مدیر تولید)، فرشته مهدیزاده (مجری طرح)، كامران كیانارثی (صدابردار)، پیمان حسینسوری (طراح صحنه و لباس)، محمد قومی (طراح گریم) و آرش صادقی (عكاس) از دیگر عوامل این سریال می باشند.