رونق تولید ملی | شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران دولت، تلاش قوه قضاییه در برقراری عدالت و استفاده از ماه رمضان محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها - نمایش محتوای خبر

 

 

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران دولت، تلاش قوه قضاییه در برقراری عدالت و استفاده از ماه رمضان محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران دولت، تلاش قوه قضاییه در برقراری عدالت و استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان برای خودسازی و کمک به نیازمندان از محور سخنان ائمه جمعه سایر شهرستان ها بود.

 

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران دولت، تلاش قوه قضاییه در برقراری عدالت و استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان برای خودسازی و کمک به نیازمندان از محور سخنان ائمه جمعه سایر شهرستان ها بود.

حجت الاسلام مودب، خطیب جمعه موقت طبس به بدعهدی آمریکا در انجام تعهداتش در برجام اشاره کرد و گفت: امروز جامعه سیاسی و مردم به این نتیجه رسیده اند که نباید به آمریکا اعتماد کرد و باید در راستای سیاست انقلابی رهبری حرکت کرد.

حجت الاسلام کامجو امام جمعه موقت فردوس با یادآوری اول تیرماه روز اصناف؛ بازاریان و کسبه را پشتوانه نظام اسلامی دانست و گفت: این قشر زحمتکش باید انصاف در خرید و فروش و نیز حضور در نماز اول وقت را بیش از پیش سرلوحه کار خود قرار دهند.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین با اشاره به جنایات آل سعود در یمن و حمایت از تروریسم جهانی و گروهک تکفیری داعش گفت: باز پس گیری قطعنامه سازمان ملل و خروج عربستان از لیست سیاه، نشان دهنده بی لیاقتی و خود فروختگی آنان است.

حجت الاسلام خزاعی امام جمعه نهبندان با بیان اینکه بخشندگی امام حسن مجتبی (ع) را باید در جامعه اسلامی الگو قرار داد، گفت: دستگیری از نیازمندان و ایتام علاوه بر نهادهای متولی، باید از سوی مردم نیز مورد توجه جدی قرار گیرد.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه اسدیه با اشاره به سالروز رای مجلس به بی کفایت بنی صدر در سال 60 گفت: تجربه نشان داده که مردم تنها تا زمانی که مسئولان در راستای اندیشه های آرمانی انقلاب و نظام قدم بردارند از آنان حمایت می کنند.

حجت الاسلام حدادیان امام جمعه موقت بشرویه ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای اطعام فقرا، خودسازی و انس با قرآن عنوان کرد و گفت: در جلسات قرانی تنها به روخوانی اکتفا نکنید بلکه در کنار تدبر در آیات، به دستورات آن نیز عمل کنید.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه سربیشه با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و نام شهدای هفتم تیرماه، انتظارات مردم و رهبری را از مسئولان این قوه، سرعت و برخورد قاطعانه با متخلفان، نظارت جدی و گسترش عدالت عنوان کرد.

حجت الاسلام شاه بیکی امام جمعه خوسف سر منشاء بسیاری از آسیب های اجتماعی را مواد مخدر عنوان کرد و گفت: مبارزه با این بلای خانمان سوز وظیفه ای عمومیست و باید این معضل با همکاری همه دستگاه های مربوطه و مردم ریشه کن شود.

حجت الاسلام مرتضایی نيا امام جمعه حاجي آباد با اشاره به یکم تیرماه روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی؛ سلاح تبليغات را برنده تر از هر گونه سلاحی دانست و افزود: مساله تبليغ اسلامی تنها بر عهده يك نهاد نيست بلكه وظيفه همگان انتشار ارزشهای انقلابی است.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان با بیان اینکه آمریکا بدنبال تعامل با ایران نیست بلکه بدنبال تقابل با ایران است، گفت: آمریکایی ها مخالف تفکر امام و رهبری اند، ولی باید بدانند مردم ایران همیشه در مسیر ولایت فقیه حرکت می کنند.

امامان جمعه عشق آباد، مود، خضری دشت بیاض و آرین شهر مبارزه با فساد را یکی از پایه های اصلی حکومت و نظام اسلامی عنوان کردند و افزودند: انتظار رهبری و مردم از قوه قضائیه مبارزه همه جانبه با ابعاد مختلف فساد در جامعه است.

امامان جمعه اسفدن، آیسک، اسلامیه و نیمبلوک با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگزاران دولت گفتند: مردم انتظار دارند هیات نظارت بر اجرای برجام مسائل را پیگیری و از حق مردم ایران دفاع کند.

امامان جمعه ارسک، شوسف، درح و زهان با تبریک فرا رسیدن میلاد امام حسن (ع)، از ماه مبارک رمضان به عنوان بهترین فرصت برای کمک به نیازمندان و تزکیه نفس یاد کردند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی