جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

بوی بهار - نمایش محتوای صدا

 

 

بوی بهار

Loading the player...
بوی بهار

معمولا آخرین روزهای سال، همواره جز بهترین و شیرین ترین لحظات سال محسوب می شود چرا که همگان در تکاپو و تدارک نو شدن برای استقبال از سال نو هستند.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز برای همراه بودن با این لحظات شیرین، ویژه برنامه ای با عنوان «بوی بهار» را تدارک دیده تا آن را در روزهای 28 و 29 اسفند ماه به صورت زنده و مستقیم تقدیم هم استانی های عزیز نماید.

این ویژه برنامه در 4 قسمت 120 دقیقه ای تولید و پخش می شود و هدف آن «ایجاد لحظات شاد و مفرح در پایان سال جاری، اطلاع رسانی از میزان آمادگی و نحوه ارائه خدمات توسط دستگاه ها و ادارات عضو ستاد تسهیلات سفر استان و معرفی جاذبه های گردشگری استان به مسافران نوروزی» می باشد.

برنامه دارای دو گوینده است که در فضای شاد و مفرح اجرای برنامه را برعهده دارند. گزارشگر برنامه با استقرار در سطح شهر بیرجند به انعکاس شور و نشاط مردم در آستانه نوروز می پردازد. گزارشگران شهرستان ها نیز به ارائه گزارش از آمادگی شهرستانهای استان برای پذیرش مسافران نوروزی می پردازند.

در هر برنامه کارشناس فرهنگ و آداب و رسوم مردم استان در ایام نوروز صحبت می کند. با مسئولان مختلف استان اعم از هلال احمر، پلیس راه، اورژانس و ... ارتباط برقرار شده و از آمادگی آنها در ایام نوروز اطلاع رسانی می گردد.

بصورت تلفنی با گزارشگران استانهای مرزی در خصوص راهیان نور ارتباط برقرار می شود.

در هر برنامه تعداد 3 تا 4 قطعه نمایش طنز پخش می شود .

استفاده از تلفن ها و پیامک های مخاطبان، برقراری ارتباط با سایر استان های کشور و پخش موسیقی با کلام و بیکلام از دیگر بخش های این ویژه برنامه هاست.

شما هم استانی های عزیز می توانید ویژه برنامه «بوی بهار» را در دو بخش صبحگاهی ( 9:00) و عصرگاهی (18:15 ) روزهای جمعه و شنبه (28 و 29 اسفند ماه) از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) شنونده باشید.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی این ویژه برنامه را «ملیحه کاووسی» و «مهدی امیرآبادی زاده» برعهده دارند. سایر عوامل تولید عبارتند از:           

گوینده: علی جویا، الهام نیک بین، سمیرا عاطفی فر

گزارشگر : فاطمه برهانی، سید مهدی ابراهیمی

نویسنده : انسیه نایبی فر

صدابردار : مهدی امیرآبادی زاده، محمد حسین برهانی، مصطفی باقری نژاد