رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

بهره مندی535 دانش آموز درمیانی از برنامه های اوقات فراغت كانون فرهنگی تربیتی شهید رجائی - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره مندی535 دانش آموز درمیانی از برنامه های اوقات فراغت كانون فرهنگی تربیتی شهید رجائی

alt

 مدیر كمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان درمیان در مراسم اختتامیه كانون فرهنگی تربیتی شهید رجائی گفت: در تابستان امسال 535 دانش آموز تحت حمایت از برنامه های اوقات فراغت این نهاد بهره مند شدند.
مهدی خزاعی در ادامه افزود: تعداد 220 نفر از دانش آموزان تحت حمایت به اردوهای سراسری و استانی اعزام شدند و تعداد 315 نفر از روستاهای اسكندر، مسك، گسك و دره چرم در كلاسهای كانون شهید رجائی امداد شركت و آموزشهای لازم را فرا گرفتند.

وی در پایان از زحمات ادارات فنی و حرفه ا ی ، هلال احمر و اداره ورزش و جوانان تقدیر كرد و افزود: تعامل و همكاری دستگاه های اجرایی شهرستان با این نهاد در بحث اوقات فراغت از شاخصه های مهم این دوره بوده است.

فرماندار شهرستان درمیان در این مراسم گفت: كارآموزان و دانش آموزان بایستی با جدیت در جهت كسب مهارتها و آموزشهای ارائه شده تلاش نمایند تا این آموزشها شرایط را برای توانمند سازی آنان فراهم نماید.

"براتی" استفاده بهینه از امكانات و آموزش های صحیح را از ضروریات توسعه اقتصادی برشمرد و از برگزاری كلاسهای اوقات فراغت توسط كمیته امداد جهت استفاده مناسب دانش آموزان تحت حمایت از كلاسهای آموزشی تقدیر و تشكر نمود.

گفتنی است در تابستان امسال جهت برگزاری برنامه های اوقات فراغت در كلاسهای كانون شهید رجایی درمیان بیش از 250 میلیون ریال هزینه شده است.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی