جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

بهره برداری بیش از 150 طرح در هفتمین روز از دهه فجر در خراسان جنوبی - نمایش محتوای دهه فجر

 

 

بهره برداری بیش از 150 طرح در هفتمین روز از دهه فجر در خراسان جنوبی

در هفتمین روز از دهه فجر بیش از 150 طرح در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.

در هفتمین روز از دهه فجر بیش از 150 طرح در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.

بیش از 150 طرح عمرانی و خدماتی در هفتمین روز از دهه فجر در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.

برای اجرای این طرحها بیش از 33 میلیارد تومان هزینه شد .

در شهرستان بیرجند 18 طرح شامل شبکه و پست هوایی تامین برق 148 واحدی مسکن فرهنگیان به نمایندگی از 11 طرح شرکت توزیع نیروی برق و آبرسانی به مسکن مهر بهزیستی به نمایندگی از 7 طرح شرکت آب و فاضلاب به بهره برداری رسید.

53  طرح در شهرستان سربیشه شامل لوله گذاری و انتقال آب برای اراضی کشاورزی در دشت مختاران به نمایندگی از 49 طرح، پایگاه اورژانس 115 شهر مود و مختاران و گاوداری شیری افتتاح شد.

واحد تولیدی آهک هم با ظرفیت تولید سالیانه 30 هزار تن  و هزینه 3 میلیارد تومانی در شهرستان سرایان افتتاح شد.

در شهرستان درمیان امروز 22 طرح با اعتبار 800 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

بوستان روستای گسک و خسروآباد، راه اندازی اورژانس شهر قهستان و سالن چندمنظوره روستای کوشکک از مهمترین این طرح هاست.

افتتاح دو سالن کارگاهی در مدرسه مبتکران، ساختمان آتش نشانی دهستان کرغند، زمین ورزشی روباز روستایی گزنشک، اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب شرب دهشک در خضری دشت بیاض  و واگذاری 30 واحد مسکونی معلولان در نیم بلوک 35 طرح افتتاح شده در شهرستان قاین است که برای آنها یک میلیارد و 813 میلیون تومان هزینه شده است.

 6طرح با هزینه 2  میلیارد و 820 میلیون تومان درشهرستان بشرویه افتتاح شد.

کارگاه تولیدی مواد غذایی، کارگاه تولید صنایع چوبی، کتابخانه سیار روستایی، روکش آسفالت جاده بشرویه تا سه راهی، فاز سه مسیر بشرویه به چاه نو از جمله طرح های به بهره برداری رسیده در بشرویه است.

  6 طرح دهیاری در منطقه شاهکوه بخش مرکزی، دو معدن استخراج سنگ تزئینی و دفتر خدمات درمانی دامپزشکی  9 طرحی است که در نهبندان با هزینه  2 میلیارد و 600 میلیون تومان به بهره برداری رسید .

سالن ورزشی شهید صالحی آبیز، زیرسازی و آسفالت جاده قدیم به منطقه گردشگری آبیز، اصلاح و توسعه معابر روستای اسفاد، تامین برق و  تجهیز واحد دندانپزشکی در بهمن آباد 5 طرح به بهره برداری رسیده در شهرستان زیرکوه است که یک میلیارد و 447 میلیون تومان برای آنها هزینه شده است.

در شهرستان طبس نیز 13 طرح از جمله احداث معابر و اجرای آسفالت، طرح داخلی میدان زغالسنگ، پیاده رو سازی معابر و احداث دو جایگاه سی ان جی در شهر طبس و بهسازی پارک، خرید وسایل بازی و جدول گذاری معابر و ساختمان کمیته امداد در دیهوک از جمله طرح هایی است که با هزینه 16 میلیارد و 404 میلیون تومان مردم این شهرستان را برخوردار کرد.

۳ طرح هم شامل برق رسانی به شهرک روستای کلاته ملک و آبرسانی مزارع روستای تقاب و افتتاح پست بانک روستای فدشک در بخش مرکزی خوسف با اعتبار ۲۰۰میلیون تومان به بهره برداری رسید.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی