رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

بهره برداری از 45 طرح آموزشی در استان همزمان با سراسر کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از 45 طرح آموزشی در استان همزمان با سراسر کشور

این طرح ها شامل طرح های آموزشی، پرورشی ، ورزشی و سیستم گرمایشی و سرمایشی مدارس است که بوسیله رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

برای این طرح ها  بیش از 8 میلیارد تومان هزینه شده است و بیش از 10 هزار دانش آموز از مزایای فضای آموزشی استاندار بهره مند شدند .

در افتتاح این طرح ها دکتر روحانی در ارتباط  تصویری با 8 مرکز استان ، با بیان این که دولت دراجرای طرحهای آموزش و پرورش نیاز به مشارکت ملت دارد ؛ گفت : دولت می تواند زمینه را برای حضور خیران و بخش خصوصی فراهم کند تا آنان بتوانند ساختمان های نیمه ساز را تکمیل کنند.

در ادامه استاندار خراسان جنوبی  بر تامین نیازهای دانش آموزان تاکید کرد و گفت: دانش آموزان باید با آرامش فکری و تهذیب نفس تحصیل کنند و معلمان نیز با انگیزه و دلسوزی در کنار دانش آموزان باشند.

خدمتگزار با بیان این که یکی از مولفه های کلاس درس و مدرسه امید و نشاط  است افزود: معلمان در این خصوص نقش موثری دارند و می توانند فضا شاد برای دانش آموزان فراهم کنند.

استاندار خواستار ایجاد خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان نیز شد و گفت: دانش آموز باید بتواند در این فضا، نظراتش را نیز ارائه دهد و احساس گریز از مدرسه نداشته باشد.

خدمتگزار افزود: دانش آموزان که سرمایه های کشور هستند می توانند در دوران تحصیل آینده خود و کشور را رقم زنند.

استاندار پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نیز مرهون زحمات معلمان دلسوز دانست و گفت: معلمان الگوی خوبی برای مبارزان انقلاب بودند و توانستند با تربیت انسان های شایسته ، انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی