رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۸

بهره برداری از 3طرح خدماتی و بهداشتی در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره برداری از 3طرح خدماتی و بهداشتی در خراسان جنوبی

3 طرح خدماتی و بهداشتی در خراسان جنوبی به بهره برداری رسید .

این طرح ها شامل اولین واحد تله مدیسین در بخش اورژانس بیمارستان امام رضای بیرجند ، بهره برداری از مرکز CBR  شهر حاجی آباد و زیرسازی و آسفالت بعضی از مسیرهای ارتباطی خراسان جنوبی است .

مدیر بیمارستان امام رضای بیرجند هدف از راه اندازی این واحد را الکترونیک کردن اطلاعات بیمار عنوان کرد و گفت : برای تجهیزات واحد تله مدیسین حدود 500 میلیون ریال هزینه شده است تا امکان انتقال تصاویر پزشکی بیماران و برقراری ارتباط ویدیویی با متخصصان در سایر نقاط کشور فراهم شود .

آذر کیش افزود : این سیستم تحت وب است و امکان برقراری ارتباط از طریق اینترنت را برای متخصاصان فراهم می کند .

عباسی مدیر بهزیستی شهرستان زیرکوه هم گفت : برای موسسه CBR شهر حاجی آباد 70 میلیون ریال هزینه شد .

پيشاوري رئیس اداره راه و شهرسازي فردوس نیز گفت : 33 کیلومتر روکش ماسه آسفالت در مسیرهای فردوس- بجستان ، فردوس- دیهوک ، باغستان علیا ، کمربندی فردوس-اسلامیه و روستاهای فتح‌آباد ، خانیک ، سرند و حسین‌آباد با هزینه 30 میلیارد ریال اجرا شد .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
تهیه گزارش ازورزگ اما انتشارش بنام ورزق 1394/09/19... سیدمحمد علوی ۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۶:۰۷

سیدمحمد علوی
تهیه گزارش ازورزگ اما انتشارش بنام ورزق
1394/09/19 ساعت 20:31 | نوشته ‌شده به دست سیدمحمد علوی
امشب 94/9/19 وقتی داشتم اخبار ساعت20 خراسان جنوبی رونگاه می کردم با تعجب دیدم تصاویر مربوط به هیئت عزاداری روستای ورزگ ازتوابع بخش مرکزی شهرستان قاینات درروزرحلت پیامبر (ص)هست اما زیرنویس تلویزیون نوشته ورزق.
دراین فاصله متحیربودم که متاسفانه نشد عکس بگیرم.
این باردوم هست که این اتفاق می افتد وپارسال هم ازبرداشت گل های زعفران گزارش تهیه شد وبه نام ورزق منتشر شد .
در آبان ماه93 نیز گزارشی تصویری از برداشت محصول زعفران از مزارع روستای ورزگ تهیه شده است؛ اما انتشار این مطلب در سایت های تابناک، مشرق، ایسنا، دانا، به نام ورزق منشر شده است.
این یا ازطرف خبرنگاران بصورت عمدی می باشد که قابل بخشش نیست ویا نا آگاهانه است که فکر کنم این فرض با عقل جوردر نمی آید چون بلاخره هرروستائی درورودی آن تابلوی نام آن روستانصب شده است وشاید هم ازروی فراموشی بخاطر تشابه اسمی و هم جواری این دوروستا با همدیگر.
البته ما همین جا ازجناب آقای کوهی که زحمت تهیه این تصاویر روکشیده اند تشکر می کنیم ناگفته نماند که سال گذشته هم تصاویرهیئت ورزگ ازشبکه خاوران در28صفرپخش شد
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۲ ۱۶:۰۷