جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

بهار نارنج (2) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بهار نارنج (2)

Loading the player...

 

تمام قلوب و تمام ابصار و بصیرت ها در دست خدای تبارک و تعالی و ید قدرت اوست . اوست که تدبیر می کند جهان را ، لیل و نهار را و اوست که قلوب را متحول می کند و بصیرت ها را روشن می کند و اوست که حالات انسان را متحول می کند . اینک بهار بستر سپید زمین خسته را در می نوردد و روپوش برف را از سر و روی آن کنار می زند . افسردگان خواب زده را صلا می دهد و دم مسیحایی خویش را بر جان مرده آنان می دمد و چه فرصت مناسبی ست برای آموختن از طبیعت ، برای نوشدن و شروعی دوباره ، بهتر از گذشته و با امید به آینده .... .

در این ایام فرخنده ، شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی با ویژه برنامه زنده « بهار نارنج (2) » مهمان خانه های هم استانی های عزیز است تا ساعاتی شاد ، سرگرم کننده و آموزنده را برای آنها به ارمغان آورد . مدت زمان برنامه 55 دقیقه است و موضوع و رویکرد اصلی آن « آداب و رسوم نوروز در استان خراسان جنوبی » می باشد .

از همین رو در هر شب یک یا دو نفر مهمانان از یکی از شهرستان های استان خراسان جنوبی ، در استودیوی برنامه حضور داشتـه و در خصوص آداب و رسـوم نوروز در آن شهرستان صحبت می کنند . در لابلای گفتگو با مهمانان نیز نماهنگ هایی در معرفی هر چه بیشتر شهرستان مذکور پخش می شود . برقراری ارتباط زنده تلفنی با کارشناس هواشناسی و اطلاع رسانی از وضعیت جاده های استان نیز بخش ثابت برنامه خواهد بود .

پخش عکس های ارسالی مردم ، آیتم حکایت طنز با استفاده از کاریکاتور ، تهیه گزارش مردمی و گزارش از اعضاء ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان نیز از دیگر بخش های برنامه خواهد بود .

شما هم استانی های عزیز می توانید از تاریخ پنجم تا دوازدهم فروردین ماه سال 1394 راس ساعت 21:00 بیینده ویژه برنامه بهار نارنج (2) از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران ) باشید . ضمنا تکرار برنامه نیز در ساعت 16:00 روز بعد پخش خواهد شد .

سال تولید: 1394

 

تهیه کننده و کارگردان این برنامه « محمدرضا زمانی پور » است . سایر عوامل تولید نیز عبارتند از :

مجری : مرسل مالکی .

گزارشگر : سید مرتضی حسینی .

کارگردان تلویزیونی : امید واحدی فر ، سید بهزاد امیرآبادیزاده ، امین کاشرفی .

تصویربردار : احمد نیک فرجام ، حسن اکبری ، مهدی مودی ، محمد بهشتی .

صدابردار : احسان جعفرزاده ، محمد مهربان .

نویسنده : مریم هاشمی .

تدوینگر : محمد کاخکی ، معصومه ثابتجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
از توجه شما به شهرستانهای استان در ایام نوروز... محمد ۱۳۹۴/۰۱/۸ ۰۹:۴۸

محمد
از توجه شما به شهرستانهای استان در ایام نوروز سپاسگزاریم . کار خوبی است . به روستاها هم بپردازین
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۱/۸ ۰۹:۴۸