جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۵ تیر ۱۳۹۹

بهار نارنج (1) ( ویژه تحویل سال ) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بهار نارنج (1) ( ویژه تحویل سال )

Loading the player...

لحظه تحویل در میان مردم سراسر کشور و به ویژه در میان مردمان استان خراسان جنوبی از قداست خاصی برخوردار است و تمام اعضای خانواده سعی دارند در این لحظات عرفانی که همراه با تکاپو ، امید ، شادی و اشتیاق خاصی است ؛ سپری شدن آخرین لحظات سال قدیم و تحویل سال تازه را در کنار هم باشند .

بدون شک این فضا زمان مناسبی برای جای گیری رسانه در میان اعضای خانواده است که با تولید برنامه های جذاب ، مفرح و آموزنده ، ضمن ایجاد اوقات خوش برای مخاطبین ، در جذب مخاطب نیز موفق باشد .

لذا شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی نیز برای این لحظات ، ویژه برنامه ای با عنوان « بهار نارنج (1) » را به مدت 3 ساعت پیش بینی کرده است .

برنامه دارای دو بخش زنده و ضبطی است . در بخش زنده با حضور یک بازیگر ( شخصیتی با نام آقای نقاش ) در کنار مجری برنامه ، فضای نمایشی طنز و مفرحی ایجاد می شود . همچنین در بخش زنده برنامه مهمانان مختلفی حضور خواهند داشت که در زمان های کوتاه در استودیو حضور داشته و با مجری گفتگو می کنند . خواندن پیامک های ارسالی مخاطبین با مناسبت ویژه تحویل سال و سالی که گذشت نیز توسط مجری انجام خواهد شد .

در بخشی از برنامه نیز با حضو کارشناس فرهنگ عامه در خصوص آداب و رسوم استان خراسان جنوبی در ایام نوروز و به ویژه هنگام تحویل سال صحبت خواهد شد .

به منظور ایجاد فضای معنوی و عرفانی هر چه بیشتر ، در طول برنامه و به ویژه در لحظات نزدیک به تحویل سال ، تصاویر حرم امام رضا (ع) و امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) پخش خواهد شد .

در لابلای گفتگو  با مهمانان ، آیتم های متنوعی همچون گزارش موضوعی ،  تصاویر مناطق گردشگری شهرستان های مختلف استان ، شعر و حکایات طنز با موضوع " شب تحویل سال " همراه با تصویرگذاری کاریکاتور ، تصاویر المان های نوروزی در شهرها ، افتخارات مرکز در سال 1393 ، نماهنگ های بهاری ، موسیقی و ... پخش خواهد شد .

پیام نوروزی مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور همزمان با شبکه های سراسری در برنامه پخش خواهد شد .

در پایان برنامه نیز پیام نوروزی استاندار محترم و  امام جمعه محترم شهرستان بیرجند ( حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی ) پخش خواهد شد .

شما بینندگان عزیز می توانید در روز اول فروردین ماه سال 1394 ، از 30 دقیقه بامداد لغایت ساعت 3:30 بیینده این برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران ) باشید .

سال تولید: 1393

تهیه کنندگی این برنامه را « محمدرضا زمانی پور » برعهده دارد . سایر عوامل گروه تولید نیز بدین شرح است :

کارگردان تلویزیونی : امید واحدی فر

دستیار تهیه : محمد مهربان ، هادی ثابت

مجری : ایمان خوشحال ، مسعود خسروی

بازیگر ( شخصیت نقاش ) : ابوالفضل نخعی زاده

گزارشگر : سید مرتضی حسینی

نویسنده : مریم هاشمی

تصویربرداران : مهدی مودی ، محمد بهشتی ، حسن اکبری ، هادی ثابت

صدابردار : احسان جعفرزاده ، هادی ثابت

تدوینگر :  معصومه ثابت ، محمد کاخکیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامتون خوب بود . فقط رنگ دکور یه کم تیره بود و... مریم ۱۳۹۴/۰۱/۴ ۱۰:۳۳
یکی از دلایل جذابیتب برنامتون که باعث شد مخاطب ها... مریم ۱۳۹۴/۰۱/۴ ۱۰:۳۴

مریم
یکی از دلایل جذابیتب برنامتون که باعث شد مخاطب ها جذبش بشن وجود آقای نقاش بود . من که به شخصه برنامه های شبکه خودمون رو بر برنامه های شبکه سراسری ترجیح دادم
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۱/۴ ۱۰:۳۴
مریم
برنامتون خوب بود . فقط رنگ دکور یه کم تیره بود و خیلی فضای بهاری و تحویل سال نداشت . اما بخش نمایشی تون مثل برنامه چراغون خوب و جذاب بود .
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۱/۴ ۱۰:۳۳