رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

بصیرت ولایی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بصیرت ولایی

Loading the player...

9 دی، یادآور حماسه با شکوه مردم شریف ایران در حمایت از آرمان­های انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) در محرم سال 1388 است. حرکت خودجوش مردمی که در مقابل حرمت‌شکنی­ها و توطئه­های دشمنان انقلاب و اسلام از روزهای نخست دی ماه سال 88 در تهران و برخی شهرستان­ها آغاز شد، در 9 دی ماه به اوج خود رسید و در پی آن راهپیمایی عظیم و خود جوش مردم با ایمان در سراسر میهن اسلامی، جهانیان را شگفتزده کرد. در این راهپیمایی پرشور که افرادی از طیف­های مختلف حضور داشتند، مصداق بارزی از سخن تاریخی امام خمینی (ره) که فرمودند " این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است"، نمایان شد و در واقع مردم زیر بیرق حضرت سیدالشهدا (ع) توطئه دشمنان و فتنه‌گران را خنثی کردند.

به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی، شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) ویژه برنامه ای با عنوان «بصیرت ولایی» را تقدیم هم استانی های عزیز خواهد کرد.

این ویژه برنامه به منظور افزایش بصیرت و آگاهی مخاطبین نسبت به حماسه مردمی 9 دی تولید و پخش خواهد شد. برنامه در خارج از استودیو تولید می شود و دارای آیتم های متنوعی از جمله: کارشناسی، گزارش مردمی (مصاحبه با اقشار مختلف جامعه)، معرفی کتب مرتبط با موضوع برنامه، نماهنگ (با استفاده از سرودهای ویژه حماسه 9 دی) و بیانات رهبر معظم انقلاب می باشد.

شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 22:13  روز سه شنبه (مورخ 7 دی ماه) شنونده ویژه برنامه «بصیرت ولایی» از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) باشید. ضمنا بازپخش این برنامه نیز ساعت 14:05 روز چهارشنبه 8 دی خواهد بود.

سال تولید: 1395

تهیه کنندگی ویژه برنامه «بصیرت ولایی»  را «غلامرضا شاهانی» بر عهده دارد و سایر عوامل گروه تولید برنامه عبارتند از:

تصویربرداران: حسین شریفی نیا، آلاله امامی، غلامرضا شاهانی

نورپرداز: حسین شریفی نیا

صدابردار: امیر زارعی

تدوینگر: طاهره نوکی