جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

بصیرت انقلابی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

بصیرت انقلابی

Loading the player...

تهیه کننده ویژه برنامه بصیرت انقلابی «غلامرضا شاهانی» است و سایر عوامل تولید آن عبارتند از:

تصویربردار: حسین شریفی نیا، علیرضا براتی

صدابردار: امیر زارعی

تدوینگر: طاهره نوکی

نورپرداز: غلامرضا شاهانی

دستیار صدا و تصویر: علیرضا براتی

دهه مبارک فجر نه تنها یک مناسبت تاریخی و تقویمی نیست، بلکه نشان‌دهنده اوج بصیرت انقلابی و ولایتمداری مردم است. این دهه یک فرصت بی‌نظیر تاریخی بود تا ملت با اتکال به خدای متعال و تبعیت محض از فرامین حضرت امام خمینی(ره) هیمنه پوشالی ابرقدرت‌های غرب و شرق را در هم بشکند و پایه ‌های حکومت فاسد و ستمشاهی پهلوی را فرو ریزد.

بی تردید ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای بازخوانی آرمان‌های انقلاب اسلامی است و می بایست از این فرصت به ویژه برای انتقال مفاهیم و آرمان های انقلاب به نسل جوان بهره برد. به همین منظور شبکه استانی سیمای خاوران، با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اقدام به تولید و پخش برنامه ای به نام «بصیرت انقلابی» نموده است.

ویژه برنامه «بصیرت انقلابی» در جمع مردم شهرستان های مختلف استان برگزار می شود. مدت زمان این برنامه 45 دقیقه است و بخش اصلی آن پخش سخنرانی با محوریت تبیین اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی و ضرورت حفظ و استمرار این ارزشهاست.

تعداد 11 ویژه برنامه بصیرت انقلابی تولید خواهد شد که شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 16:20  روزهای 11 تا 21 بهمن ماه، بیننده این ویژه برنامه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

سال تولید: 1395