سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

بصیرت افزایی و آگاهی بخشی، سرلوحه اندیشه بسیجیان - نمایش محتوای خبر

 

 

بصیرت افزایی و آگاهی بخشی، سرلوحه اندیشه بسیجیان

نماینده ولی فقیه در استان : هدف امروز دشمن تسلط بر اندیشه هاست.

بصیرت افزایی و آگاهی بخشی، باید سرلوحه اندیشه بسیجیان باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان در مجمع عالی بسیج با اشاره به اینکه هدف امروز دشمن تسلط بر اندیشه هاست؛ افزود: نباید بگذاریم دشمن بر اندیشه هایمان مسلط شود چرا که تسلط بر اندیشه ها از حمله نظامی هم خطرناک تر است.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی با اشاره به جایگاه تاثیرگذار بسیجیان در مقابله با جنگ فرهنگی دشمن، گفت: امروز نیروی بسیجی علاوه بر مقابله با تهاجم فرهنگی باید در زمینه های پزشکی، اقتصادی و علمی نیز با آمادگی کامل حضور یاید.

صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور هم تبدیل شدن ایران به قدرت بین المللی و ایجاد تمدن نوین اسلامی را از اهداف انقلاب اسلامی دانست و افزود: دستاوردهای انقلاب اسلامی و ظرفیت های جغرافیایی کشور از مولفه های رسیدن به این اهداف است.

نماینده ولی فقیه در استان در جمع اعضای هیئت نظارت بر انتخابات استان هم آرا مردمی را امانتی نزد اعضای شورای نگهبان و ناظران انتخابات دانست و افزود: دشمن با تمام قوا سعی در تخریب فضای انتخابات می کند که نباید بگذاریم اهداف دشمن بر ما غلبه کند.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی در جمع اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی استان هم پرورش مدیران اسلامی و دینی فردا را وظیفه اصلی آنان دانست.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی