سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی از دیدگاه امام راحل (ره) - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی از دیدگاه امام راحل (ره)

محمد‌حسین عنایتی صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، اظهار داشت: سال گذشته 341 نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام، از طریق اعتبارات فرهنگی به مرقد امام خمینی(ره) اعزام شدند.

وی تصریح کرد: امسال نیز تلاش می‌کنیم از محل اعتبارات فرهنگی و مشارکت‌های خانواده مددجو و کمک‌های مردمی معادل سال گذشته اعزام داشته باشیم.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی متذکر شد: خانواده‌های زیرپوشش این نهاد که تا‌کنون به مرقد امام خمینی(ره) اعزام نشده‌اند در اولویت اعزام هستند.

عنایتی از برگزاری 10 کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی از دیدگاه امام خمینی(ره) همزمان با ایام ارتحال امام، خبر داد و افزود: تعداد 873 نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد در این کارگاه حضور می‌یابند.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی خراسان جنوبی در ارتباط با برگزاری برنامه‌های اردویی این نهاد، یادآور شد: هر هفته تعداد 240 نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام در این اردوها شرکت می‌کنند.

عنایتی با بیان این‌که آشنایی با شیوه و روش امام خمینی(ره) از اولویت‌های نخست این اردوها است، اضافه کرد: ایجاد نشاط و شادابی، غنی‌سازی اوقات فراغت مادران و خواهران جامعه هدف، آموزش مهارت‌های زندگی، آموزش سبک زندگی از دیدگاه امام و غیره از دیگر محورهای برگزاری این اردوها است.

وی ادامه داد: سالانه بیش از 2 هزار و 800 نفر در این دوره‌های آموزشی در اردوگاه یادگاران امام خمینی(ره) استان شرکت می‌کنند

منبع : خبرگزاری فارس خراسان جنوبی