سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

برگزاری چندین یادوراه شهدا در چهارمین روز از هفته بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری چندین یادوراه شهدا در چهارمین روز از هفته بسیج

در چهارمین روز از هفته بسیج چندین یادواره شهدا برگزار شد.

حجت الاسلام مدني، امام جمعه خضری دشت بیاض در یادواره 13شهید این شهر به اهمیت بسیج اشاره کرد و گفت: تفکر بسیجی باید فراگیر شود و باید با آگاهی و پیروی از دستورات قرآن در مقابل بیگانگان آماده باشیم.

محمودرضا بخشی، فرمانده ناحیه سپاه نهبندان هم در یادواره شهدای روستای حسین آباد گفت: ویژگی شهدا اخلاص، ولایت مداری و بصیرت است و باید از آنان درس بگیریم.

سرهنگ خسروی از راویان و پیشکسوتان بسیجی در یادواره شهدای دانش آموز قاین به نفوذ دشمن اشاره کرد و گفت: امروزه دشمن با فضای مجازی در بین ما نفوذ کرده و قصد ضربه زدن به دین مارا دارد.

وی خاطرنشان کرد: فرهنگ بسیجی فرهنگ شجاعت و بصیرت و ایمان است و

ما نیز باید با تهذیب، تحصیل و ورزش و رعایت حجاب و عفت نقشه دشمنان را نابود کنیم.

همایش رهبر کوچک نیز با حضور جمعی از خانواده های شهدا، مسئولین و دانش اموزان به منظور آشنایی نوجوانان با شخصیت شهید حسین فهمیده در سربیشه برگزار شد.

نوفرستی، مسئول سیاسی سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی در جلسه بسیج اقشار درمیان گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمن به دنبال این است که لااقل در یکی از این سه شاخصه خدشه‌ای وارد کند اما به لطف خدا و برکت خدا شهدای انقلاب اسلامی و نظام ولایت فقیه در مقابل بصیرت بسیجیان ناکام مانده است.

نوفرستی گفت:  تمام امید محورهای مقاومت در دنیا همچون حزب الله لبنان، نیروهای مردمی عراق و سوریه، انصارالله یمن و مبارزان مظلوم بحرین و عربستان و دیگر آزادیخواهان دنیا جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: بسیج نه تنها یک کانون فرهنگی است، بلکه یکی از ارکان مهم نقش آفرین در عرصه های علمی و اقتصادی است که نقش موثری در توسعه و آبادانی مناطق محروم دارد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی