جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری پویش عکس «بازی در خانه» - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری پویش عکس «بازی در خانه»

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، پویش عکس «بازی در خانه» با مشارکت انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران و برند‌های باهمزی، مهارت افزا، جی‌جی وی‌جی، نوباوه، هوپا، جامپی و زینگو و با حمایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.
با گذشت بیش از یک ماه از ورود ویروس کرونا به کشور که با زیباترین روزگار ایرانیان یعنی نوروز همراه شده که بر همین اساس، تعدادی از تولیدکنندگان اسباب‌بازی تلاش کرده اند شرایطی برای سرگرمی و دورهمی‌های شادمانه کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها فراهم کنند تا سختی در خانه ماندن با بازی_در_خانه کمتر شود و همه بتوانند با سرگرم کردن خانواده و مراقبت از عزیزان‌شان این روزگار را با تندرستی و شادمانی سپری کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال عکس‌های خود با هشتگ بازی_ در_ خانه، در_خانه_می‌مانیم، در_خانه_بمانیم_بازی_کنیم، کرونا و کرونا_را_شکست_می‌دهیم، به این پویش بپیوندند و برنده جایزه‌های آن شوند.
شرکت کنندکان باید از بازی کردن در منزل همچون بازی با اسباب‌بازی، بازی رومیزی، بازی حرکتی، پازل و... عکس بگیرند و برای صفحه اینستاگرام انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران به نشانی @IranToyAssociation دایرکت کنند.
بر همین اساس، بازی می‌تواند ساخت ایران یا کشور دیگری باشد و شرکت کنندگان باید از ارسال ویدیو و گیف خودداری کنند.
همچنین کیفیت عکس‌های ارسالی شرکت کنندگان، قرار گرفتن تمام محتویات بازی در قاب، نور، کادربندی و زیبایی عکس در داوری نهایی موثر خواهد بود و تعداد عکس‌ها شانس برنده شدن را افزایش نمی‌دهد.
علاقه‌مندان تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ فرصت شرکت در این پویش را دارند.
برگزیدگان نیز روز ۵ اردیبهشت اعلام و به پنج برنده اول یک محصول از حامیان پویش بازی_در_خانه به عنوان جایزه اهدا می‌شود.