سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری همایش شهادت، جهاد، مقاومت و ایثار در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش شهادت، جهاد، مقاومت و ایثار در بیرجند

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور گفت: انقلاب اسلامی،امروز در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد و آمریکا در موقعیتی نیست که اقدام نظامی علیه ایران انجام دهد.

سردار شریف در همایش شهادت، جهاد، مقاومت و ایثار در بیرجند که با حضور پدر شهید احمدی روشن و دانشجویان برگزار شد افزود: انقلاب اسلامی دارای دانش صلح آمیز هسته ای است و قدرت نظامی ایران نیز به حدی رسیده است که آمریکا جرئت کوچکترین اقدامی را ندارد چرا که می داند با چه ملت با انگیزه ای مواجه است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا همیشه به دنبال تحمیل خواسته ها و منافع خود بر کشورهای جهان است گفت: این در حالی است که انقلاب اسلامی حرف تازه و جدیدی را به جامعه جهانی عرضه کرده که برگفته از احکام الهی است و برقلب و عواطف همه انسانها و جوامع بشری تاثیر گذار بوده است.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:بنیانگذار انقلاب اسلامی پیامی را به جهان بشریت عرضه کرد که این پیام برگرفته از قرآن کریم و فرهنگ پیامبر اعظم (ص) است و هیچ پیام دیگری در دنیای امروز قابل قیاس با آن نیست.

سردار شریف همچنین با تاکید بر جایگاه و نقش شهدا در انقلاب اسلامی گفت: شهدا نقطه عطف در انقلاب اسلامی بودند و ما همواره مرهون خون شهدا هستیم.

وی افزود: امروز به برکت فرهنگ اسلام، مراجع تقلید و رهبری منحصر به فرد، قادر هستیم به اهداف و آرمان های بلند خود برسیم.

پدر شهید مصطفی احمدی روشن نیز ولایت مداری و احترام به پدر و مادر را از ویژگی هایی خاص شهدا عنوان کرد وافزود: شهدا به ما درس عزت و شرافتمندی می دهد که8 باید سرلوحه زندگی مان قرار دهیم.

 وی با اشاره به اینکه آمریکا همواره می گوید گزینه هایی روی میز دارد گفت: اینکه آمریکا تا کنون گزینه ای از میزش را اعلام نکرده و ادامه نداده است نشان می دهد که این کشور قدرت مقابله با ملت ایران را ندارد.