سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری نخستین یادواره 16 شهید بسیج جامعه پزشکی قاین - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نخستین یادواره 16 شهید بسیج جامعه پزشکی قاین

نخستین یادواره شهدای بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی با حضور فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی در شهرستان قاین برگزار شد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی در این مراسم گفت: همان طورکه به فرموده امام راحل، اسلام به برکت محرم و صفر زنده نگهداشته شده، این انقلاب و نظام به تبع زنده نگهداشتن یاد شهداء در کشور شور و نشاط و عزت و سربلندی را به دنبال خواهد داشت.

سردارغلامرضا احمدی افزود: ملت شریف ایران اسلامی در حماسه 24 خرداد و 22 بهمن تکلیف مسئولان را روشن و ثابت کرد که  پیرو ولایت  و حامی مسئولان خود است.

وی با اشاره به پیچیدگی های جنگ نرم دشمنان علیه ملت ایران گفت: باید با بصیرت، گول چرب زبانی های دشمنان را نخوریم و آنچه که به قیمت ایثار و از خود گذشتگی شهداء و صبر و استقامت خانواده های معزز شهداء به دست آمده است به بهای اندکی از دست ندهیم.

شرافتی راد فرماندار قاین هم در این مراسم گفت: عمل به وصیت نامه شهداء و زنده نگهداشتن یاد و خاطره آنان را باید مسئولان، مردم و به ویژه جامعه پزشکی در خدمت رسانی صادقانه به اقشار مختلف مردم به ویژه طبقه محروم و مستمندان بیش از پیش در دستور کار قرار دهند.

درپایان این مراسم از خانواده 16 شهید بسیج جامعه پزشکی شهرستان قاین تجلیل شد.