رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

برگزاری نخستين جشنواره نيرو و رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نخستين جشنواره نيرو و رسانه

نخستین جشنواره نیرو و رسانه با شعار محوری مديريت مصرف و تقاضا برگزار می شود

نخستین جشنواره نیرو و رسانه  با شعار محوری مديريت مصرف و تقاضا برگزار می شود.

وزارت نیرو این جشنواره را با هدف توسعه مشارکت رسانه‌ها در رسیدن به اهداف اصلاح شیوه مصرف و سبک زندگی شهروندان، جلب اعتماد عمومی و اطلاع رسانی به هنگام و صادقانه و همچنین ارج نهادن به تلاش‌های سازنده اصحاب رسانه در این صنعت و با شعار محوری «مديريت مصرف و تقاضا» برگزار می کند.
صاحب‌نظران، فعالان عرصه رسانه و علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب تیتر، گزارش، مصاحبه، طرح، اینفوگرافی، طنز و کاریکاتور، سرمقاله و یادداشت، مقاله، عکس و گرافیک و صفحه آرایی و موشن گرافی ارسال کنند .

«توسعه انرژي‌هاي نو»، «مديريت مصرف انرژي»، «ديپلماسي آب و انرژي»، «تعادل بخشي آب‌هاي زيرزميني»، «اقتصاد مقاومتي و حمايت از توليد ملي در صنعت آب و برق»، «مديريت به‌هم پيوسته منابع آب، خاك، انرژي و پسماند»، «نقش علوم اجتماعي در مديريت آب و برق» از جمله محورهای نخستين جشنواره نيرو و رسانه است.
 «سازگاري با كم‌آبي و مديريت مصرف آب»، «اقتصاد دانش بنيان در صنعت آب و برق»، «استفاده از پساب و بازچرخاني آب»، «آمايش سرزميني براساس آب» و «مديريت تقاضاي آب و انرژي» نیز از دیگر محورهای نخستين جشنواره نيرو و رسانه  است. اصحاب رسانه و علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را که تا 31 مرداد امسال  در يكي از رسانه‌هاي رسمي، مكتوب و ديداري و شنيداري تولید و منتشر شده است، تا 15 شهریور امسال از طریق وب سایت جشنواره به نشانی pr.moe.gov.ir ارسال کنند.
 هر شركت كننده مي‌تواند در هر رشته دو اثر منتخب خود را برای جشنواره ارسال کند و شرکت کنندگان مي‌توانند برای کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن 81606088 – 021 دبيرخانه جشنواره تماس بگیرند.
مراسم اختتامیه و اهداي جوايز به برگزيدگان، پس از داوري در نيمه دوم مهر امسال برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی