جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح خراسان جنوبی

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح خراسان جنوبی برگزار شد.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح  خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

در این مراسم نیرو های  انتظامی خراسان جنوبی، مهارت های رزمی  و سطح آمادگی  خود در مقابله با قانون شکنان نظم عمومی و امنیت را به نمایش گذاشته شد.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی ، امام جمعه بیرجند  در این مراسم با بیان اینکه وجود نیروهای متعهد و کارآمد در نیروهای مسلح نشانگر این است که راه شهدا همچنان ادامه دارد گفت: زنده­ نگه­ داشتن یاد شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، حفظ انسجام، هوشیاری و رصد دشمن و بالا بردن توان نظامی برای مقابله با تهدیدات دشمن ، عواملی است که نیروهای مسلح ما را برای پیروزی بر دشمنان این نظام موفق می­کند.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی با اشاره به تهدیدات استکبار جهانی افزود:  یاوه‌ گویی غربی­ها تمامی ندارد آن‌ها باید بدانند این کشور مهد دلیرمردان و ایثارگرانی است که با تبعیت از رهبر ، برای جانفشانی و دفاع از ارزش‌ها آماده هستند و هرکجا اقتضا کند از آرمان­های دینی و ملی دفاع می­کنند .

خدمتگزار ، استاندار خراسان جنوبی هم بابیان اینکه نیروهای انتظامی با پیروی از فرامین  فرمانده کل قوا برای برقراری امنیت در جامعه ، شبانه روزی تلاش می‌کنند گفت: تلاش جهاد گونه ،آمادگی و دلسوزی و هوشیاری این نیروهای مخلص و متعهد سبب شده است که خراسان جنوبی جزء امن ترین استانهای کشور محسوب شود.

خدمتگزار افزود: کوچکترین رفتاری که در استان ، خارج از قانون نظام اجتماعی صورت بگیرد با تدبیر نیروههای نظامی و انتظامی مورد رصد قرار می گیرد و با متخلف به شدت برخورد می شود .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی