سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد درطبس - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد درطبس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی،  امام جمعه طبس در مراسم سی امین سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیبرگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد درطبسر انقلاب اسلامی و یادبود شهدای ۱۵ خرداد گفت: امام خمینی نماد حقیقت و حقانیت اسلام و جمهوری اسلامی بود و همواره در اظهارنظرهایی برآمده از ایمان به جامعه قوت می بخشید.

حجت الاسلام محمدی افزود: ایمان امام خمینی یک ایمان لفظی نبود و قائل به تشریفات و تجملات اداری و دیپلماسی نبود و حرف خدا برایش از هر حرفی بالاتر بود و این امام میتواند یک دنیا را تکان بدهد و به پشتوانه خدا هیچوقت متزلزل نشد.

امام جمعه طبس اسلامیت و دیانت امام و باور به اسلام ناب محمدی (ص) را یک شاخصه دیگر امام (ره)  عنوان کرد و گفت: امام خمینی (ره) برای ارزشهای اسلامی ثابت قدم ماندند و ذره‌ای تزلزل در ایشان ایجاد نشد که می‌توانید با مطالعه مجموعه صحیفه نور نوشته امام خمینی را به یک گنجینه ارزشمند از باورهای الهی دسترسی داشته باشید.

وی  افزود: هرکس می‌خواهد از آرمان‌های امام سخن بگوید و مدعی پیروی از آن باشد باید متوجه امور معیشت مستضعفان باشد و محرومیت زدایی را عملیاتی کند.