جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری مراسم سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس

مراسم سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس، در شهرستان طبس استان خراسان جنوبی برگزار شد.

سردار نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور در این مراسم گفت: پیشرفت ملت ایران در گرو ایستادگی در برابر آمریکا و ایستادن روی پای خود است.

سردار نقدی با اشاره به توطئه های آمریکا افزود: جهاد امروز جهاد اقتصادی است و ما باید با پیروی از رهنمودهای ولایت فقیه و با تحقق اقتصاد مقاومتی، توطئه آمریکا در بخش اقتصاد را هم نقش بر آب کنیم.

وی گفت: باید به مردم اعتماد کرد و ظرفیتهای انسانی و خدادادی کشور را قدر بدانیم چرا که اقتصاد کشور با فکر و تلاش گره خورده است و نگاه به دست دشمن نتیجه ای جز خواری و ذلت ندارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور با گرامیداشت یاد امام راحل و شهدا به ویژه شهید منتظری قائم، شهید حادثه حمله نظامی آمریکا به طبس افزود: این شهید با شهادتش، نفوذیهای استکبار را رسوا کرد.

سردار نقدی پنجم اردیبهشت را یوم الله و روز تجلی قدرت و اراده خداوند دانست و گفت: این واقعه نشان داد که با وجود تمام برنامه ریزی ها، حسابگری ها، تجهیزات و امکانات مادی، اراده و خواسته خداوند مبنی بر حمایت از حق محقق می شود.

وی افزود: تجارب ارزشمند ملت ایران نشان دهنده آن است که پرونده خوش بینی به آمریکا را باید به زباله دان تاریخ فرستاد و هر فردی در کشور به این نتیجه نرسد سرنوشتش همان زباله دان تاریخ است.

در این مراسم همچنین از تمبر یادبود حادثه طبس رونمایی شد.

تجلیل از خانواده شهید محمد منتظری قائم و برپایی نمایشگاه قابیلیان از دیگر برنامه های مراسم سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در طبس بود.

در نمایشگاه قابیلیان جنایتهای آمریکا از جمله نقشه هایش در ترور دانشمندان هسته ای ایران، کودتای 28 مرداد و فتنه سال 88 به نمایش گذاشته شده است.

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی