حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۹ تیر ۱۳۹۷

برگزاری مراسم اختتامیه ویژه برنامه گلشن وحی در طبس - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم اختتامیه ویژه برنامه گلشن وحی در طبس

مراسم اختتامیه ویژه برنامه گلشن وحی در طبس برگزار شد.

مراسم اختتامیه ویژه برنامه گلشن وحی در طبس برگزار شد.

اختتامیه برنامه ترتیل خوانی گلشن وحی در حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم (ع) طبس برگزار شد.

سپهریان، مدیرعامل آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) در این مراسم معنوی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بقاع متبرکه باید به قطب فرهنگی تبدیل شوند گفت: امروز حرم مطهر حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) با برگزاری بیش از 2000 برنامه فرهنگی در طول سال به محل کسب فیض و عبادت میلیون ها زائر تبدیل شده است.

سپهریان ضمن تقدیر از حضور باشکوه دوستداران کلام وحی در آیین ترتیل خوانی قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان از عوامل صدا و سیمای استان در پوشش مستقیم برنامه از شبکه های مستند و خاوران تشکر و قدردانی کرد.

ثقفی، مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی هم از برنامه ریزی مناسب مدیر عامل و خدمتگزاران آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) به علت برگزاری جلسه باشکوه ترتیل خوانی قرآن کریم تشکر کرد و گفت: در ارزیابی های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در خراسان جنوبی در سال های 94 و  95، جزو رتبه های برتر در سطح کشور بوده است.

در پایان مراسم از مدیر کل، معاون و عوامل صدا و سیما و قاریان قرآن کریم تجلیل شد .

همچنین به 32 شرکت کننده در جلسه ترتیل خوانی و 10 نفر برگزیده مسابقه فرهنگی «در محضر قرآن» کمک هزینه سفرهای زیارتی، کارت خرید محصولات قرآنی و فرهنگی، دوچرخه، چرخ خیاطی و محصولات فرهنگی اهدا شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی