سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری غیرحضوری جشن نیکوکاری در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری غیرحضوری جشن نیکوکاری در خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان گفت: امسال به دلیل شیوع ویروسبرگزاری غیرحضور جشن نیکوکاری در خراسان جنوبی کرونا پایگاه‌های میدانی جمع آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری برپا نمی‌شود و کمک‌ها با روش‌های نوین غیرحضوری دریافت خواهد شد.
رضا سلم آبادی با اشاره به امکان جمع آوری کمک‌های مردم به روش‌های الکترونیکی افزود: نیکوکاران و خیران برای کمک به محرومان در آستانه عید نوروز می‌توانند از روش‌های نوین برای ارسال کمک استفاده کنند.
وی استفاده از کد # ۵۶*۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه را یکی از روش‌های الکترونیکی دانست و گفت: همچنین با شماره گیری ۰۹۶۸۸۷۷ نیز امکان پرداخت کمک‌های نقدی وجود دارد.
سلم آبادی افزود: اپلیکشن‌های ثنا، بام، بله و سکه هم قابلیت پرداخت کمک‌های مردمی برای نیازمندان را دارند که اپلیکشن ثنا مختص کمیته امداد است.
مدیر کل کمیته امداد  امام خمینی استان با اشاره به اینکه از طریق دستگاه‌های خودپرداز نیز می‌توان به هر میزان کمک را به حساب کمیته امداد واریز کرد گفت: دفاتر کمیته امداد در ادارات استان آمادگی دریافت کمک‌های مردمی را دارند که به دلیل شیوع ویروس کرونا این روش زیاد توصیه نمی‌شود.
وی افزود: شماره حساب ۰۱۰۲۱۰۲۸۹۱۰۰۵ نزد بانک صادرات و مراجعه به سایت امداد نیز روش‌های دیگری است که نیکوکاران به هر مبلغ می‌توانند کمک‌های خود را واریز کنند
بیش از ۴۵ هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد خراسان جنوبی هستند.