سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان برگزار شد.

کوثری ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با اشاره به اینکه، خرمشهر 34 روز با دست خالی در برابر متجاوزان  مقاومت کرد؛ گفت: رزمندگان ایران اسلامی در فاصله یک ماه با انجام عملیاتهای فتح المبین و بیت المقدس با کمترین امکانات و توفیقات خوب دشمنان را متحیر و شگفت زده کردند.

کوثری افزود: رزمندگان و فرماندهان در دوران دفاع مقدس با تاسی از کلام امام راحل و با خلاقیت و ابتکار به پیروزی رسیدند.

وی پیام سوم خرداد را ایستادگی در مقابل دشمنان دانست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: پیام سوم خرداد، ملت ایران، رزمندگان، شهدا و جانبازارن به سازمان ملل و کشورهای 5 + 1 اینست که ما ایستاده ایم و نخواهیم گذاشت که زیاده خواهی ها و زور گویی های شما جایی داشته باشد.

وی گفت: جوانان ما با همان روحیه دوران دفاع مقدس و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری توانستند انرژی هسته ای  صلح امیز را در کشور  بومی سازی کنند.

با اشاره به اینکه ما اجازه کوچترین دخالتی به سازمان ملل و متکبران نمیدهیم خطاب به تیم مذاکرکننده کشورمان گفت:باید دقت کنید و هوشیار باشید که هر موردی که آنها خواستند این نیست که به توتفق برسیم.

وی با اشاره به اینکه مذاکرات هسته ای باید به همان منوالی که مقام معظم رهبری فرمودند انجام شود،گفت: باید تحریمها یکجا برداشته شود و بازرسی ها و نظارتها فقط و فقط در مراکز هسته ای باشد و اجازی بازرسی از دیگر جاها را نخواهیم داد.

در این مراسم از جمعی از خانواده شهدا، ایثارگران، رزمندگان و پاسداران نمونه سپاه انصار الرضا هم تجلیل شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی