جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری صبحگاه مشترک سوم خرداد در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری صبحگاه مشترک سوم خرداد در بیرجند

امروز در سالروز حماسه غرورآفرین آزاد سازی خرمشهر ، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در خراسان جنوبی برگزار شد.

امام جمعه بیرجند در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در مرکز آموزش 04 امام رضای بیرجند  با اشاره به گفته ی امام راحل که فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه فتح ارزشهای اسلامی بود  گفت :آزادسازی خرمشهر به برکت قدرت معنوی و ایمان سربازان این نظام بود بطوریکه مسجد جامع این شهر به عنوان نماد و جایگاه مقاومت در تاریخ ماندگار شد.

حجت الاسلام رضایی افزود : ما امروز مسئولیت داریم راه شهدا را ادامه دهیم و با اتکا به خداوند، پیروی از ولایت فقیه و هوشیار بودن در مقابل دشمنان نظام، ایستادگی کنیم .

وی شرط مقاومت در برابر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را اتحاد و همدلی دانست و افزود: نمونه این اتحاد و همدلی، یک دل بودن نیرو های مسلح است که با اقتدار در کنار یکدیگر،آماده دفاع از کیان جمهوری اسلامی اند .

کریمی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی هم در مراسم صبحگاه مشترک قاین گفت : قوی ترین مؤلفه قدرت ملت ایران ، حرکت حول محور ولایت و رهبری است و هر کس به این مؤلفه کم توجهی کند ، محکوم به فنا و حذف از انقلاب اسلامی است .

در این مراسم از مسن ترین رزمنده قاین عیسی آذرآیین که هنگام اعزام به جبهه 85 سال داشت و اکنون 113 ساله است ، کم سن ترین رزمنده با 12 سال در هنگام اعزام و همچنین خانواده های شهدای عملیات بیت المقدس در قاین تجلیل شد .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی