سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری جشن وحدت رحمه للعالمین در زیرکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن وحدت رحمه للعالمین در زیرکوه

جشن بزرگ وحدت با عنوان رحمه للعالمین صبح امروز در مصلی نماز جمعه حاجی آباد زیرکوه برگزار شد

جشن بزرگ وحدت با عنوان رحمه للعالمین صبح امروز در مصلی نماز جمعه حاجی آباد زیرکوه برگزار شد .

  حجت الاسلام احمد رضایی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در این مراسم، تولد پیامبر گرامی اسلام را عاملی مهم در تحول جامعه بشریت دانست و گفت: تولد پیامبر تولد  نور بود و به جامعه نور بخشید و ظلمت محو شد.
حجت الاسلام رضایی افزود: پیامبر اسلام (ص) محور وحدت است و ما مسلمانان باید با چنگ زدن به این محور وحدت، در برابر بت های متحرک دنیا بایستیم و سر خم نکنیم.
وی گفت: وظیفه همه علمای تشیع و تسنن است که بصیرت افزایی کنند تا مسلمانان فریب شیاطین آمریکا، انگلیس و اسرائیل را نخورند .
امام جماعت اهل سنت حسن آباد زیرکوه نیز گفت: رسول اکرم (ص) سیرتی بجای گذاشتند که می تواند برای همه الگو باشد، آن حضرت قبل از بعثت به صداقت و مهربانی متصف بود و بعد از بعثت هم به همین صفات برجسته، متصف بود.
مولوی حافظ نهتانی افزود: استکبار و صهیونیسم بین الملل، چشم طمع به اختلاف افکنی بین شیعه و سنی دوخته اند تا به اهدافشان برسند چون می دانند اسلام و قرآن را نمی توانند نابود کنند، بنابراین مسلمانان را درگیر می کنند تا از اصل وحدت غافل شوند و وظیفه همه مسمانان است که با هوشیاری و بصیرت، این توطئه را نافرجام کنند.
وی با بیان اینکه برگزای محافل وحدت، نقشه های دشمن را خنثی می کند گفت: سران کشورهای اسلامی، علما و اندیشمندان باید با دوراندیشی مشکلات را حل کنند تا دشمنان فرصت طلب مجالی برای رخنه بین مسلمانان پیدا نکنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی