جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری جشن شکرانه خلق حماسه سیاسی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن شکرانه خلق حماسه سیاسی

alt

alt

یکشنبه شب به شکرانه تحقق حماسه بزرگ انتخابات 24 خرداد ، جشنی با حضور مسئولان در دفتر قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.

امام جمعه بیرجند در مراسم جشن تحقق حماسه سیاسی گفت: صدا و سیما با نمایش سلیقه های مختلف توانست پوشش مطلوب و لحظه به لحظه از حماسه انتخابات 24 خرداد ارائه دهد که جای  تشکر ویژه ای از رسانه ملی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی با تبریک به دکتر حسن روحانی رییس جمهور منتخب ملت و همچنین منتخبان شوراها، از مردم دیندار و همیشه در صحنه استان به خاطر خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد و افزود: حضور مردم نعمتی است که باید برای آن شاکربود ، شاکر برای دینداری و پایبندی به نظام و انقلاب.

وی افزود: باید به ملت آگاه، هوشیار و فرهنگی ایران آفرین گفت چرا که با حضور خیره کننده در انتخابات نشان دادند که جامعه ایران دارای بصیرت سیاسی و معتقد به مردم سالاری دینی است.

سردار نظری فرمانده سپاه انصارالرضای استان هم گفت: باید برای نعمت انقلاب ، نظام مقدس اسلامی ، ولایت و مردم ولایی ، بابصیرت و همیشه در صحنه شکر گزار بود.

آیتی،رئیس ستاد انتخابات دکتر حسن روحانی در استان هم در این مراسم با تاکید بر لزوم توجه ویژه به ظرفیتهای خراسان جنوبی گفت : باید با همکاری و همفکری  یکدیگر به بالا بردن شاخص های توسعه استان به عنوان مرکز ثقل شرق کشور کمک کنیم.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی