رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۸

برنامه های معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در سفر به استان خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در سفر به استان خراسان جنوبی

برنامه های سفر معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در جلسه اموربانوان و خانواده استان مطرح شد.


شریفی سرپرست دفتر اموربانوان و خانواده استانداری در نسشت هماهنگی برنامه های سفر معاون امورزنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه این سفر یک روز بیشتر نخواهد بود گفت: با توجه به اینکه سفر بسیار فشرده است بسیاری از دیدار و بازدیدو همایشهایی که برای سفر تهیه دیده شد صرف نظر خواهد شد.
وی افزود: روز چهارشنبه همزمان با سفر رئیس جمهور معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز به استان سفر می کند که در همان ابتدای ورود رئیس جمهور و اعضای هئیت دولت برنامه دیدار عمومی با مردم را خواهند داشت.
شریفی گفت: کارگروه تخصصی زنان و خانواده استان یکی از مهم ترین نشست هایی است که با معاون ریاست جمهوری و کارشناسان و مسئولین اموربانوان استان خواهیم داشت که ساعت 14 تا نماز مغرب خواهد بود.
وی افزود: در این کارگروه هر یک از نمایندگان بانوان در حوزه صنعت، معدن و تجارت ، ورزش ، زنان هنرمند ، زنان شاغل،مبلغین و طلاب ،فرهنگیان، خانواده شهدا ، جامعه زنان بسیجی ، جامعه بهزیستی، نمایند مددجویان کمیته امداد و زنان سرپرست خانوار ،دانشگاه بیرجند ،دانشگاه علوم پزشکی، شورای شهر و... به بیان مشکلات زنان و خانواده خواهند پرداخت.
وی دیگر برنامه های معاون زنان ریاست جمهوری را بازدید از کارگاه حمایتی و تولیدی دستان پرتوان و هم چنین بازدید از پروژه های کارآفرینی با مدیریت زنان استان دانست.

سومین کمیته زنان برای برنامه ریزی سفر رئیس جمهور به استان  صبح امروز با حضور مدیر دفتر معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد .

در این کمیته مشاوران و کارشناسان امور بانوان و دستگاههای اجرایی به بیان مشکلات در حوزه بانوان پرداختند که با توجه به اینکه کارگروه تخصصی زنان و خانواده با حضور معاون رئیس جمهور برگزار می شود، مشکلات و راهکارهای حوزه زنان و خانواده ارائه خواهد شد

منبع : وب سایت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی