سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

برنامه های صدا و سیمای خراسان جنوبی در روز 5 اردیبهشت مشخص شد. - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های صدا و سیمای خراسان جنوبی در روز 5 اردیبهشت مشخص شد.

برنامه های صدا و سیمای خراسان جنوبی در روز 5 اردیبهشت مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی، رادیو خاوران با ویژه برنامه "روایت یک شکست" در روز 5 اردیبهشت به تحلیل وقایع آن روز می پردازد.

تهیه کننده این برنامه تکتم اعتبار و گویندگان آن سمیرا عاطفی فر و محمدرضا زمانی پور هستند.

رادیو شب هم با حضور در شهرستان طبس به بیان وقایع تاریخی شکست آمریکا در صحرای طبس برای نسل جوان می پردازد.

این برنامه به تهیه کنندگی علی جعفری جم و به مناسبت سالروز شکست آمریکا در صحرای طبس پخش می شود.واحد سیار به طبس اعزام می شود.برنامه دارای یک نفر گوینده خانم خزائلی است.راویان وشاهدان عینی حادثه طبس و امام جمعه محترم طبس در برنامه حضور دارندوبه بیان مطالبی در خصوص حادثه طبس می پردازند.گزارش های مردمی نیز به طور زنده از طبس پخش می شود.موسیقی وسرود مناسب نیز پخش می گردد.بسته های صوتی مناسب با محوریت این مناسبت نیز پخش می شود.

تامین سیمای خاوران هم با پخش فیلم های سینمایی ،انیمیشن و مستند هایی از اتفاقات این روز تاریخی تلاش می کند تا گوشه های پنهان این واقع را برای نسل جوان روشن کند.

تولید و پخش سیمای خاوران هم در برنامه های محوری شبکه خود در برنامه های زنده  صبحانه و شب های زعفرونی از روایت های این روز می گوید.

امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور مراسم گرامیداشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس بدون حضور مردم برگزار می شود و تیم برنامه ساز سیمای خاوران با حضور در محل مسجد شکر طبس به تهیه و تولید برنامه می پردازد. راویان وشاهدان عینی حادثه طبس و هنرمندانی از استان در حضور یافته و به بیان مطالبی در خصوص حادثه طبس می پردازند.

این برنامه به تهیه کنندگی  مهدی مودی  ساعت 9 تا 11 ضمن پخش از شبکه خاوران با  دیگر شبکه های استانی و سراسری ارتباط برقرار خواهد کرد.

معاونت خبر شبکه خاوران نیز ضمن تهیه گزارش تولیدی از جنایت های آمریکا در صحرای طبس، مراسم بزرگداشت این روز را پوشش خبری میدهد.

معاونت فضای مجازی مرکز با توجه با ظرفیت بالا در جهت اطلاع رسانی این رویداد و هم چنین ویژه برنامه های شبکه خاوران ضمن پخش بخش هایی از ویژه برنامه های رادیو و تلویزیون از ظرفیت هنرمندان گرافیست برای تهیه  6 پوستر ،1 عدد اینفوگرافیک، نقاشی دیجیتال شهید منتظر قائم ۱ عدد ،موشن گرافیک پنجه عقاب  ۱ عدد ، انتشار ۵ پست مرتبط با حادثه ۵ اردیبهشت  و باز انتشار انیمیشن vr واقعه طبس استفاده خواهد کرد.