جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

برنامه سازی برای تبیین گام دوم انقلاب از اولویت‌های بسیج رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه سازی برای تبیین گام دوم انقلاب از اولویت‌های بسیج رسانه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، رحمتی امروز در مراسم معارفه فرمانده بسیج صداوسیمای خراسان جنوبی برنامه سازی برای تبیین گام دوم انقلاب از اولویت‌های بسیج رسانهگفت: برای تولید این نوع محتوا باید ازظرفیت جوانان بسیج خلاق بهره بگیریم.
وی با اشاره به کارنامه درخشان بسیج صدا و سیما در عرصه‌های مختلف افزود: حضور در همه صحنه‌ها را رسالت خود می‌دانیم و این آمادگی را داریم تا هر جا که لازم باشد برای شنیده شدن صدای انقلاب و افتخارات بسیج، پای کار باشیم و این فعالیت‌ها را به بهترین نحو از رسانه ملی منعکس کنیم.
رئیس مرکز بسیج سازمان صداوسیما با بیان اینکه در مراکز استان‌ها ظرفیت‌های خوبی برای کار رسانه‌ای وجود دارد افزود: ماموریت بسیج صدا و سیما در استان‌ها این است تا کمک کند فعالیت‌های رسانه‌ای سپاه و بسیج دیده شوند که خوشبختانه در سال‌های اخیر، رشدی چندین برابری داشته است.
رحمتی گفت: این اتفاق خوب در حوزه گروه‌های سرود، نماهنگ و حتی تولید برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی افتاده است تا فرهنگ بسیجی که همان ایثار و فداکاری است در جامعه ترویج یابد.
وی به وجود نیرو‌های توانمند بسیجی در صداوسیمای خراسان جنوبی اشاره کرد و افزود: در حوزه سرود‌ها و نماهنگ‌های انقلابی، آثارخوبی در این مرکز تولید شده است که در طراز ملی است و قابلیت پخش در شبکه‌های سراسری صدا سیما را دارند.
رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما همچنین عملکرد شبکه خاوران را در پوشش رسانه‌ای رزمایش کمک مومنانه و پخش در شبکه‌های سراسری مطلوب دانست.
فرمانده سپاه انصارالرضای استان هم گفت: صداوسیما، اثر گذارترین رسانه در کشور است که تاکنون برای انعکاس و ترویج فعالیت‌های بسیج، همکاری خوب و شایسته‌ای با نهاد انقلابی سپاه داشته است.
سردار قاسمی افزود: پس از انقلاب دوران‌های سختی را پشت سر گذاشته ایم که رسانه ملی در همه صحنه‌ها وسط میدان بوده و با هجمه‌های رسانه‌ای استکبار جهانی مقابله کرده است.
وی گفت:در عرصه بین الملل و در برابر هجوم ابرقدرت رسانه‌ای غرب، صداوسیما یک تنه، هم توانسته منطقه را پوشش دهد و هم رسالت خودش را در خنثی سازی توطئه‌ها ایفا کند.
فرمانده سپاه انصارالرضای استان به کارنامه درخشان صداوسیما و بسیج در مقابله با هجوم رسانه‌ای دشمن اشاره کرد و افزود: رسانه ملی و بسیجیان در اغتشاشات و ناآرامی‌های سال‌های ۹۶و۹۸ درخشیدند و نشان دادند این کشور بیدی نیست که با هر بادی بلرزد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی هم گفت:بسیج، مکمل نقش رسانه است که باید در تولید محتوا و برنامه سازی ها، بیشتر نقش آفرینی کند تا در ماموریت خود موفق باشیم.
آینه دار افزود: کار کردن در حوزه فرهنگی، سخت است، آن هم کشوری که آماج حملات و شبیخون فرهنگی دشمن قرار گرفته است. رسانه ملی هم باید در این میدان مقابله و نبرد کند.
وی با بیان اینکه امروز نیازمند تقویت جایگاه بسیج هستیم گفت: در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، هر کجا لازم بوده بسیج به کمک دولت آمده و نگذاشته کار‌ها روی زمین بماند.
مدیرکل صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی افزود: راه اندازی ۵۲ ایستگاه دیجیتال در استان در یک سال گذشته، نتیجه تفکر مدیریت جهادی است که در حوزه‌های نرم افزار و تولیدات هم باید این تفکر بسیجی حاکم شود.
در این مراسم علی اصغر زارع به عنوان فرمانده بسیج سازمان صداوسیمای خراسان جنوبی معرفی و از خدمات احمد سیف فرمانده سابق قدردانی شد.