جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

برنامه ریزی شبکه استانی خراسان جنوبی به مناسبت عید سعید مبعث - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه ریزی شبکه استانی خراسان جنوبی به مناسبت عید سعید مبعث

روتیتر : برنامه ریزی شبکه استانی خراسان جنوبی به مناسبت عید سعید مبعث

به مناسبت فرا رسیدن 16 رجب ، عید بزرگ مسلمین جهان « عید سعید مبعث » ، شبکه استانی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی با تولید و پخش ویژه برنامه های شاد و متنوع ، به این مناسبت می پردازد ؛ به نحوی که از روز جمعه 25 اردیبهشت ماه با پیش بینی برنامه های ویژه به استقبال این مناسبت خواهد رفت .

برنامه تلویزیونی زنده " شب شرقی " در روزهای 25 و 26 اردیبهشت به صورت ویژه به این مناسبت اختصاص خواهد داشت . دو ویژه برنامه رادیویی " بعثت نور " و " رسول آفتاب "  به صورت زنده و مستقیم به ترتیب صبح و عصر روز  عید مبعث شنبه 26 اردیبهشت ماه تولید و پخش خواهد شد . تعدادی گزارش ویژه خبری نیز به همین مناسبت تولید و پخش خواهد شد . همچنین مراسم همایشی که صبح روز شنبه با حضور علمای شیعه و سنی در بیرجند برگزار خاوهد شد نیز ضبط و پخش خواهد شد .

علاوه بر برنامه های ویژه فوق در تمامی برنامه های تولیدی روتین نیز متناسب با ماموریت و مخاطب برنامه به مناسبت عید مبعث پرداخته می شود .

پخش نماهنگ های شاد ، برنامه های طنز و شادمانه ، نمایش رادیویی ، فیلم سینمایی ، موسیقی های متنوع مناسبتی و ... نیز از جمله برنامه های تامینی است که برای پخش از شبکه استانی صدا و سیمای خراسان جنوبی در ایام پیش بینی شده است .

منبع : معاونت برنامه ریزی و نظارت صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی