جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

برنامه ریزی برای پذیرایی از مهمانان نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه ریزی برای پذیرایی از مهمانان نوروزی

همچنین مسئولان اجرایی استان امروز گرد هم جمع شدند تا مقدمات لازم برای سفری به یاد ماندنی برای مسافران نوروزی فراهم کنند.

به همین منظور ستاد هماهنگی خدمات سفر استان تشکیل شد و هماهنگی های لازم از خدمات شهری و نصب 25 المان های جدید شهری تا فراهم شدن زیرساخت های جاده و اسکان و تردد مسافران تصمیم گیری شد.

در این نشست اعلام شد هزار و 200 کلاس درس با ظرفیت 120 هزار مسافر ؛ 40 پایگاه امداد و نجات ،  24 اکیپ راهداری با 49 دستگاه ماشین آلات سبک، سنگین و نیمه سنگین پیش بینی شده است تا  از  25 اسفند تا 20 فروردین 93 به  مسافران خدمات ارائه کنند .

نخعی نژاد معاون عمرانی استاندار در این نشست از دستگاهای اجرایی خواست باهماهنگی برای تامین زیرساخت های موردنیاز این ایام برنامه ریزی کنند.

رضایی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هم گفت: باید با برگزاری برنامه های فرهنگی ،استان را به کشور معرفی کرد و با شناسایی نقاط ضعف و قوت شهرستان های استان ، صنعت گردشگری را رونق داد .

ثقفی مدیرکل صدا و سیمای استان هم با بیان اینکه معرفی ظرفیت های گردشگری، سوغات و صنایع دستی از برنامه های این سازمان است افزود: اقدامات لازم برای معرفی استان از شبکه های سراسری از جمله شبکه گردشگری شما و رادیو ایران انجام شده است.

حجت الاسلام لطفیان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان هم با اشاره به همزمان شدن نوروز 93 با دهه فاطمیه خواستار رعایت شئونات عرفی در این ایام  شد .