سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

برنامه‌های صدا و سیما برای بزرگداشت هفته بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه‌های صدا و سیما برای بزرگداشت هفته بسیج

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، فرمانده بسیج صدا و سیمای استان گفت: سیمای خاوران با تولید و پخش برنامه‌های صدا و سیمای خراسان جنوبی به مناسبت هفته بسیجبرنامه " من انقلابی ام" به تهیه کنندگی امید واحدی فر از ۳۰ آبان ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه به استقبال این هفته رفته است.


علی اصغر زارع با بیان اینکه در این برنامه تلاش شده تا در طول هفته بسیج، به نیروی بسیجی به عنوان یک نیروی مبتکر در تمامی عرصه‌ها پرداخته شود و صرفاً بعد دفاعی و نظامی مدنظر قرار نگیرد افزود: توجه به فعالیت‌های بسیج در شرایط کرونا، کمک‌های مومنانه، فعالیت در عرصه اردو‌های جهادی و فعالیت‌های بسیج جامعه پزشکی در مقابله با بیماری و به موضوع نقش بسیج در تحقق "شعار سال (جهش تولید) " و «بیانیه گام دوم انقلاب» و فعالیت‌ها و نقش بسیج در حوزه فضای مجازی از محور‌های مهم این برنامه است.


وی افزود:همچنین در دیگر برنامه‌های مهم سیمای خاوران مانند صبحانه، شب‌های زعفرانی و زندگی سلام نیز به موضوع هفته بسیج در بخش‌های مختلف پرداخته می‌شود.


فرمانده بسیج صدا و سیمای خراسان جنوبی در ادامه مدرسه عشق، بزرگ مرد کوچک برج مینو و مستند‌هایی با موضوع بسیج را از دیگر برنامه‌هایی تامین پخش شبکه خاوران به مناسبت هفته بسیج عنوان کرد.


علی اصغر زارع گفت: رادیو خاوران هم با برنامه " بسیجی سلام " به تهیه کنندگی فاطمه زهرا روزی و اجرای حمید صفی زاده از ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه به مدت ۴۰ دقیقه در تلاش است تا در بخش‌های مختلف وبا دعوت از بسیجیان جوان ونمونه ظرفیت‌های این حوزه را معرفی کند.


وی همچنین افزود: تامین پخش رادیو هم با برنامه‌های روایت عشق، حدیث ولایت، نمایش بلند، کتاب شب و نکته¬های ناب به استقبال این هفته رفته است.


فرمانده بسیج صدا و سیمای خراسان جنوبی به برنامه‌های معاونت خبر مرکز هم اشاره‌ای کرد و گفت: تهیه گزارش‌هایی به مناسبت هفته بسیج و با موضوع محرومیت زدایی و فعالیت‌های بسیج سازندگی در تحقق شعار سال و موضوع بسیج جامعه پزشکی از برنامه‌های معاونت خبر مرکز است.