جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برخورد پلیس با تجمعات چهارشنبه آخر سال - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد پلیس با تجمعات چهارشنبه آخر سال

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ، فرمانده انتظامی استان با تأکید بر این که پلیس تمهیدات لازم برای تعطیلات نوروزی را پیش بینی کرده گفت: تدابیر امنیتی برای چهارشنبه آخر سال اندیشیده شده است و پلیس با متخلفان و عاملان ایجاد مزاحمت برای شهروندان برخورد جدی خواهد کرد.
سردار شجاع افزود: چهارشنبه پایان سال هر ساله خطری جدی برای افراد بخصوص جوانان و نوجوانان است که امسال شیوع ویروس کرونا هم مضاعف بر این تهدیدات شده و ضرورت دارد در خانه بمانیم.
وی گفت: هماهنگی لازم برای چهارشنبه پایان سال انجام شده و پیشگیری از این تجمعات در دستور کار قرار گرفته است در عین حال اگر فرد یا افرادی بخواهند توصیه‌های پلیس را جدی نگیرند و دست به اقداماتی بزنند که سبب اخلال در نظم و امنیت عمومی یا انتشار ویروس کرونا شود حتما به دستگاه قضائی معرفی خواهند شد.
فرمانده انتظامی استان گفت: تجربه تلخ حوادث سال‌های گذشته ناشی از حرکات و اقدامات عده‌ای در آستانه نوروز، همواره موجب دغدغه و نگرانی خانواده‌هاست که در همین راستا خودروی مزاحمان تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف خواهد شد.
سردار شجاع افزود: آمار‌ها نشان می‌دهند که بیشترین قربانیان چهارشنبه آخر سال کودکان و نوجوانان هستند که توصیه ما به خانواده‌ها این است از خرید و استفاده مواد محترفه جداً خودداری کنند و مراقب فرزندان خود باشند تا دچار حوادث ناگوار نشوند.