سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برای وطن 2 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

برای وطن 2

تهیه کننده: غلامرضا شاهانی

مجری: ایمان خوشحال

برنامه در فضای باز و خارج از مرکز (در محل نمایشگاه "از حرا تا حرم") اجرا می شود و دارای دو بخش زنده و ضبطی است.

در بخش زنده برنامه، علاوه بر حضور مجری (آقای علیرضا کوچی)، مهمانانی (از شخصیت های استانی و مهمانان ویژه اجلاسیه ها) در برنامه حضور دارند که پیرامون مسائلی همچون: خاطرات دفاع مقدس، زندگی و ویژگی های شخصیتی شهدا، توانایی و دستاوردهای نظام و کشور در مقابل توطئه های استکبار و ... با ایشان گفتگو می شود. مدت زمان گفتگو با مهمانان مجموعا به مدت تقریبی 27 دقیقه است که در قالب سه بخش 9 دقیقه ای ارائه خواهد شد.

آیتم های ضبطی برنامه عبارتند از:

- تیتراژ ابتدایی: از تیتراژ برنامه"برای وطن"(ویژه هفته دفاع مقدس) با مدت زمان 2 دقیقه استفاده می شود.

- سرسخن: تولید و پخش بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب با موضوع "اهمیت جهاد و دفاع مقدس، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و احترام گذاشتن به خانواده شهدا" به صورت گرافیکی. مدت زمان این بخش 1 دقیقه و 30 ثانیه است.

- یاور شهید: معرفی و گفتگو با یکی از هنرمندان، نویسندگان و یا متولیان و مسئولین برگزاری کنگره (همچون: نویسندگان، کارگردانان، هنرمندان راه اندازی نمایشگاه ها و ...). مدت زمان این آیتم 5 دقیقه است.

- دل گفته یا وصیت نامه خوانی: قرائت دل گفته و یا وصیت نامه یکی از شهدای شهرستان های استان بر روی تصاویـر گلـزار شهدای شهرستان مربوطه. مدت زمان این بخش 3 دقیقه است.

- مصاحبه: گفتگـو با یکی از رزمندگان شاخص دوران دفاع مقـدس پیرامون خاطرات یک شهید در محل لوکیشـن مـزار شهـدا. مدت زمان این آیتم 4 دقیقه است.

- اجلاسیه های برگزار شده: آیتمی با مدت 4 الی 5 دقیقه از اجلاسیه های ویژه شهدایی که قبلاً برگزار شده است؛ نیز در طول برنامه پخش خواهد شد.

- نماهنگ (به مدت 3 دقیقه)، وله (به مدت 1 دقیقه و 30 ثانیه) و آنونس ویژه کنگره ملی 2000 شهید استان (به مدت 1 دقیقه و 30 ثانیه) تهیه و در طول برنامه و پخش خواهد شد.

 

شما مخاطب عزیز می توانید در ایام کنگره ملی 2000 شهید استان در ساعت 19، این برنامه را از شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی بیننده باشید.

سال تولید: 1397