رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

بدعهدی آمریکا در اجرای برجام و توجه و عمل به اقتصاد مقاومتی محور سخنان ائمه جمعه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

بدعهدی آمریکا در اجرای برجام و توجه و عمل به اقتصاد مقاومتی محور سخنان ائمه جمعه استان

بدعهدی آمریکا در اجرای برجام، شورای نگهبان بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی ایران، توجه و عمل به اقتصاد مقاومتی و محکومیت عملیات تروریستی، از جمله محورهای سخنان امامان جمعه شهرهای استان بود.

حجت الاسلام مهاجریان مقدم امام جمعه طبس با اشاره به فرا رسیدن سالروز اجرایی شدن برجام گفت: برجام، بدعهدی آمریکا را برای مردم دنیا ثابت کرد و طبق گفته رهبر معظم انقلاب، موافقان و مخالفان آنان، نباید زیاده روی کنند.

حجت الاسلام شهریاری امام جمعه موقت فردوس هم گفت: دشمنی آمریکا در برجام به همگان ثابت کرد که آمریکایی ها، رفتار خصمانه و ظالمانه خود را در قبال ایران همچون 37 سال گذشته ادامه می‌دهند.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین، با اظهار تاسف از تلفات ناشی از حوادث رانندگی در حوزه راه های قاین، از مسئولان خواست هر چه سریعتر برای تامین اعتبارات مورد نیاز و ساخت باند دوم قاین – بیرجند اقدام کنند.

حجت الاسلام خزاعي امام جمعه نهبندان به وقوع حادثه تروریستی در فرانسه اشاره کرد و گفت: چرایی وقوع این حوادث را باید در سیاست دوگانه کشورهای غربی در مبارزه با تروریسم بررسی کرد و همواره ایران تروریست را در هر جای دنیا که باشد محکوم می کند.

حجت الاسلام حسینی امام جمعه اسدیه با تاکید بر پیگیری جدی دولت در برخورد با فیش های حقوقی نجومی گفت: درخواست جامعه برگرداندن بیت المال، معرفی خاطیان، تکمیل پرونده های قضایی آنان و عزل شدن هر فرد خاطی است.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه سربیشه، استقرار شعبه تامین اجتماعی و اسناد و املاک در این شهرستان را خواستار شد و گفت: رفت و آمد مردم این منطقه برای انجام امور اداری به مرکز استان سبب ایجاد مشکلات متعدد شده است.

حجت الاسلام یوسف پور امام جمعه موقت سرایان، یکی از وظایف شورای نگهبان را جلوگیری از نفوذ افراد بی لیاقت و ناشایست در بدنه نظام دانست و گفت: کسانی که به دنبال تضعیف شورای نگهبان اند در مسیر مقاصد دشمن گام برمی دارند.

حجت الاسلام حدادیان امام جمعه موقت بشرویه به نقش مهم زن و مرد در سالم سازی و تحکیم کانون خانواده اشاره کرد و گفت: زن در جامعه باید حجاب و عفاف و مرد نیز غیرت و عفاف اسلامی را برای حفظ بنیان خانواده رعایت کند.

حجت الاسلام ارمغان امام جمعه موقت حاجی آباد با بیان اینکه دشمن به دنبال تغییر باورهای اسلامی مردم است، گفت: باید هوشیار باشیم و بدانیم برای استقرار روحیه انقلابی در کشور بیش از 219 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده ایم.

حجت الاسلام شاه بیکی امام جمعه خوسف، تنها راه مبارزه با توطئه ها و تحریمهای دشمنان را تکیه بر اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: توجه و عمل به اقتصاد مقاومتی می تواند ما را به سر منزل مقصود برساند.

امامان جمعه آرین شهر، شوسف، اسفدن و امام جمعه موقت نیمبلوک با اشاره به دریافت حقوق های نجومی برخی از مدیران، خواستار رسیدگی کامل و عادلانه رئیس جمهور به این موضوع شدند.

امامان جمعه مود، خضری دشت بیاض، درح و امام جمعه موقت عشق آباد، با گرامیداشت روز تامین اجتماعی و بهزیستی بر مشارکت و کمک خیران برای رسیدگی به مددجویان و خدمت به محرومان تاکید کردند.

امامان جمعه آیسک، دیهوک، ارسک، و امام جمعه موقت اسلامیه، به مناسبت یک سالگی برجام گفتند در موضوع برجام ملاک برای ما رهنمودها و بیانات مقام معظم رهبری است و باید با امریکا مانند خودش از موضع قدرت رفتار کرد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی