جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

با نمایندگان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

با نمایندگان

Loading the player...

برقراری ارتباط میان رسانه و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و حضور آنان در برنامه های رادیویی و تلویزیونی شبکه استانی ، زمینه مناسبی است برای انعکاس آخرین تصمیمات مجلس شورای اسلامی در سطح کلان و به ویژه در مسائل استانی . همچنین این فرصت امکان اطلاع رسانی به مردم در خصوص اقدامات و فعالیت های نمایندگان شهرستان را به خوبی مهیا می سازد . فرصتی که اگر به درستی از آن استفاده شود در نهایت موجبات رشد و توسعه هر چه بیشتر استان را فراهم خواهد ساخت .

در همین راستا برنامه تلویزیونی " با نمایندگان " با تلاش معاونت اطلاعات و اخبار و معاونت سیمای مرکز خراسان جنوبی به صورت زنده تولید و پخش می شود .

در هر برنامه ، یکی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی حضور داشته و یکی از موضوعات کلان استانی که  مرتبط با حیطه وظایف و اختیارات نمایندگان است ؛ مورد بحث و بررسی قرار می گیرد .

علاوه بر این به تناوب ، نمایندگان در برنامه های مختلف ، گزارشی از اقدامات و فعالیت های خود در حوزه انتخابیه شان ارائه می نمایند .

این برنامه در روزهای سه شنبه و در ساعت 20:30 از شبکه استانی خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش می شود .( لازم به ذکر است با توجه به ضرورت حضور نمایندگان در استان ، پخش برنامه به صورت هفتگی و ثابت نیست و قبل از پخش ، زمان آن به اطلاع هم استانی های عزیز می رسد .)

شما نیز می توانید نظرات خود را در خصوص این برنامه و موضوعات آن ، از طریق این صفحه با ما در میان بگذارید تا در تولید برنامه مورد استفاده قرار گیرد .

سال تولید: 1392

تهیه کننده : مهدی محمودآبادی

تدوینگر: فاطمه خرمدل

گزارشگر: متغیر

مجری پیامک : شهره رضایی

نویسنده و پژوهشگر : مینا حبیبی مقدم

تصویربرداران : محمد بهشتی / مهدی مودی